REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Největší událost pro cestovatele v Plzeňském kraji se blíží, čtěte turisturaj.cz

11. 9. 2014

Cestujete rádi? Pak byste si neměli nechat ujít největší událost pro cestovatele v Plzeňském kraji. Brány veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2014 se otevřou letos už podesáté. V široké nabídce budou opět mapy, cyklomapy, cestovní brožury, nabídky hotelů, ubytování, turistických destinací a mnoho dalšího. 

Na veletrhu se každoročně prezentuje více než stovka vystavovatelů z celých Čech i zahraničí zabývající se cestovním ruchem a navštěvují ho tisíce lidí. Není se čemu divit. Láká i bohatý doprovodný program probíhající nejen ve vnitřních prostorech, ale i venku. 

Oblíbené jsou ukázky starých tradičních řemesel i Bavorská sobota s ochutnávkami výborných preclíků a vyhlášených klobás. Nebude chybět bavorské pivo, výtečné klobásky a brynza ze Slovenska. Prezentovat se bude i nové a nejmodernější plzeňské Techmania Science Center. Při interaktivních soutěžích i pokusech zažijete určitě hodně zábavy. 

REKLAMA

ITEP 2014 se koná tradičně v Městské hale TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech, a to v termínu od 25. do 27. září. Podrobný program a všechny důležité informace o veletrhu najdete na www.turisturaj.cz. 

Interneotvé stránky: http://www.turisturaj.cz/sekce/itep

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA