REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

Na zámku i v bunkru – užijte si netradiční podzimní prázdniny

Přemýšlíte, kam na podzimní prázdniny? Poradíme vám, jak si čtyři volné dny můžete užít naplno. A je úplně jedno, jestli doma máte malé děti, nebo teenagery.

Dovolená na podzim

Kdy jsou podzimní prázdniny? Už brzy. Podzimní prázdniny 2023 budou od 26. do 29. října.

Pokud si vezmete v práci volno, můžete vyrazit třeba i na menší rodinnou dovolenou. Na hory, na jižní Moravu, do lázní nebo na jakékoliv jiné zajímavé místo v Česku. A nejen v Česku. Čtyři dny volna přímo svádějí k výjezdu do zahraničí. Podzimní prázdniny v Itálii, v Rakousku nebo třeba na Slovensku se mohou stát báječným zážitkem pro celou rodinu.

REKLAMA

Než vyrazíte, nezapomeňte na cestovní pojištění. To byste měli mít pokaždé, když míříte do zahraničí. Na Top-Pojištění.cz najdete pro cestovní pojištění srovnání i kalkulačku, která vám poradí, kde ho sjednat.

Kam na výlet s dětmi?

Netoužíte po několikadenním pobytu? V tom případě vám poradíme, kam na výlet s dětmi. Na zámcích a dalších místech se totiž budou odehrávat různé akce pro malé i velké, které budou jistě stát za návštěvu.

My bychom vám doporučili návštěvu některého z krásných českých hradů či zámků. Například zámek Loučeň a jeho zahrady jsou proslavené – o podzimních prázdninách tam budou navíc probíhat sladké čokoládové prohlídky i s různými doprovodnými akcemi pro děti. Pokud vaše děti víc než čokoládu milují Ledové království, zamiřte naopak do Mníšku pod Brdy, kde vás po zámku provede sama královna Elsa.

Pro větší děti (a tatínky) je zase zajímavá vojensky laděná akce v Přáslavicích, kde můžete strávit „Podze(i)mní prázdniny v bunkru“. A odtud lze přejet do Králické pevnostní oblasti, v níž se toho během podzimních prázdnin také bude dít dost.

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA