REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Na ryby po celé Evropě v klidu a v pohodě s NOVASOL

Je brzy ráno, slunce se vyhouplo nad čarokrásné kopce na obzoru, ptáci v okolních hustých lesích už švitoří a vy jste právě nahodili. Rána jsou tady na severu Evropy chladná i v létě, ale vás hřeje horký čaj, nádherná příroda kolem a první napnutí vlasce. Do své chaty nedaleko, kde ještě spí vaše manželka a děti, se vrátíte s bohatým úlovkem…

I tak může vypadat již vaše příští rybářská dovolená. Společnost NOVASOL pro všechny milovníky rybaření připravila komfortní rekreační domy v mnoha exkluzivních lokalitách celé Evropy. Vyberte si z více jak 2 700 chat v Německu, Norsku, Švédsku, Dánsku, Polsku, Rakousku, Maďarsku či Slovinsku.

REKLAMA

Jednotlivé rekreační objekty, umístěné v blízkosti horských potoků a líně se valících řek, blankytných jezer i tichých mořských zátočin, sportovních nádrží i rákosím obrostlých rybníků, jsou rozděleny do několika kategorií. Maximální komfort skýtají domy PLUS – Coast a PLUS ANGEL House, rekreační chalupy Angel House Plus leží ve vnitrozemí a fajnšmekry nadchnou pronájmy Angel House.

Vždy se však můžete spolehnout na perfektní vybavení, dostatečný prostor a naprostou čistotu všech kategorií rybářského ubytování od NOVASOL. Užijte si šťastný lov!

Objednejte si REKREAČNÍ DOMY, APARTMÁNY, CHATY A CHALUPY s NOVASOL už teď!

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA