REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Místo Alp vyzkoušejte Prezidentský Express ve Vítkovicích

29. 11. 2013

Vánoce a nový rok  jsou před námi… Chtělo by to nějaké rozptýlení na čerstvém vzduchu, nejlépe lyže, viďte? Pokud ovšem šéf neustále zdůrazňuje, že vzít si dovolenou v tuto dobu, je naprosto nepřípustné, vyrazte místo Alp na rychlou víkendovou lyžovačku třeba do vychvalovaných krkonošských Vítkovic.

Mezi skryté výhody postoje vašeho neoblomného šéfa patří to, že výletem do Alp neutratíte větší finanční obnos za drahé zahraniční ubytování, dopravu a jídlo. Nemusíte si rovněž sjednávat žádné pojištění na hory. Letos navštivte krkonošskou obec Vítkovice, která leží v Libereckém kraji. Právě toto městečko je v zimní sezóně vyhledávanou rekreační oblastí s řadou lyžařských areálů. 

Tady je prezidentovo!

Vítkovický skiareál Aldrov, je opravdovým prezidentem mezi sjezdovkami. Právě místní lanovku slavnostně otevíral sám bývalý prezident Václav Klaus, čímž získala přezdívku Prezidentský Express. A co je dobré pro pana prezidenta může být přece dobré i pro nás! Na areál nedají dopustit ani profesionální sportovci a Aldrov je shodou okolností také domovskou půdou Šárky Záhrobské, mistryně světa ve slalomu.

REKLAMA

Tento areál leží v nadmořské výšce 733 metrů nad mořem a nabízí čtyřsedačkovou lanovku s červenou a modrou sjezdovkou. Součástí jsou i další čtyři sjezdové tratě, snowtubing a oceňovaný snowpark Freestyle area Vítkovice, kde se koná spousta atraktivních závodů ve freestylu. V blízkosti se také nacházejí upravované běžecké tratě a okruhy. Sobotní lyžování je navíc za poloviční cenu!

Malebné Podkrkonoší

Po lyžování si v městečku, po kterém získal skiareál své jméno, zaskočte na pravé krkonošské kyselo. Milovníci zvířat se mohou po horách nebo mezi roubenkami svézt na huculech z místní koňské farmy. V nabídce služeb je i populární jízda se psím spřežením. V březnu patří mezi oblíbené atrakce tzv. příjezd Krakonoše.

A pokud byl na vás šéf nakonec hodnější, než jste čekali, a vy se do vysněných Alp narychlo chystáte, nezapomeňte na nezbytné pojištění na cesty od AllianzDirect.cz, které lze sjednat rychle a pohodlně on-line.

Interneotvé stránky: http://https://www.allianzdirect.cz/cestovni-pojisteni/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA