REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 27.9. a svátek má Jonáš

Mikrofon a sen o slávě: Jak podpořit dítě, které se chce stát zpěvákem

6. 6. 2023

Děti jsou skvělí snílci a není nic lepšího než sledovat, jak se jejich sny plní. Jedním z nejčastějších snů dětí je stát se zpěvákem. Kdo by se divil, když mají dětské písničky na svědomí tolik hitů. A pokud se vaše dítě chce stát dalším Justinem Bieberem nebo Taylor Swift, může být klíčem k úspěchu dětský mikrofon.

Vypadají jako malé hračky, ale pro budoucí hvězdy jsou to nástroje, které mohou změnit jejich život. Nejenže dětský mikrofon zlepšuje zvukovou kvalitu, ale také pomáhá dětem věřit v sebe sama. Když se drží mikrofonu a zpívají do něj, cítí se jako opravdové zpěváci. A kdo ví, možná se to jednoho dne stane i skutečností…

Některé děti se chtějí stát zpěváky od mala a na svůj sen nezapomínají ani ve chvíli, kdy už nejsou dětmi. Jako například Ariana Grande. Už jako malá holčička vystupovala v divadle a později se proslavila díky svému hlasu a písním jako „Thank U, Next“ a „7 Rings“. A určitě si jako dítě zpívala do svého dětského mikrofonu. Další hvězdou, která se chtěla stát zpěvákem již od dětství, je Lady Gaga. Ačkoli je známá svými extravagantními outfity a pódiovými show, většina lidí neví, že začínala jako dětská zpěvačka v kostelním sboru. A kdo ví, možná právě v kostele používala svůj první dětský mikrofon. A co Justin Bieber? Ten se stal jedním z nejpopulárnějších zpěváků na světě díky svému hlasu, a především díky internetu. Už ve 12 letech nahrával cover verze písní a zveřejňoval je na YouTube. Ale určitě si i on někdy zpíval do svého dětského mikrofonu.

REKLAMA

A tak je to s dětskými sny. Když je podpoříme a dáme dětem nástroje k tomu, aby je naplnili, mohou se stát realitou. Nemůžeme samozřejmě vytvořit rovnici dítě + dětský mikrofon=budoucí zpěvák – k tomu potřebuje takzvaný dar od Boha – hlas. Ale dětský mikrofon může být tím prvním krokem na cestě k úspěchu. Když dítě zpívá do mikrofonu, učí se kontrolovat svůj hlas a zlepšovat své pěvecké schopnosti. Navíc, pokud dítě zpívá do mikrofonu sebevědomě, naučí se také sebevědomě prezentovat na veřejnosti, což může být užitečné v mnoha dalších oblastech života.

A pokud se vaše dítě rozhodne vstoupit na cestu zpěváka, můžete mu pomoci tím, že ho podpoříte a najdete mu kvalitního učitele zpěvu. Ale nezapomeňte, že úspěch v zpěvu není jen o talentu, ale také o tvrdé práci a odhodlání.

Když se podíváme na současné hudební scénu, najdeme mnoho mladých zpěváků, kteří se prosadili díky svému talentu a tvrdé práci. Jedním z nich je například Billie Eilish, která se proslavila svými melancholickými písněmi a originálním stylem.

A tak si dejte pozor, rodiče, když vaše dítě přijde s nápadem stát se zpěvákem, dejte mu šanci a podpořte ho. A pokud už náhodou máte dětský mikrofon doma, nechte ho svobodně zpívat a snít o tom, že jednoho dne bude na velké scéně.

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA