Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1830

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1832
Máte rádi zvířata v brněnské zoo? Kupte jim Dárek, který má smysl » Tipy na výlet
REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 5.6. a svátek má Dobroslav

Máte rádi zvířata v brněnské zoo? Kupte jim Dárek, který má smysl

Chcete patřit do široké rodiny příznivců našich zvířat, kteří na ně myslí s vánočním dárkem?

Nejjednodušším řešením je adopce vašeho zvířecího oblíbence či přispívání na jeho chov. Pokud se pro tuto formu dárku rozhodnete, pak pro informace přejděte na DÁREK, KTERÝ MÁ SMYSL|Zoo Brno, sekce Adopce.  Zde najdete seznam zvířat k adopci, ze kterého si vyberete to „svoje“ a veškeré informace.

Nakrm mě je další možností, jak obdarovat zvíře v zoo. Nakrmit pomocí košíku můžete v současné době několik zvířat, jejich počet se bude nadále rozšiřovat.

REKLAMA

Poměrně novou možností podpory je Pošli přání.  Můžete zakoupit speciální přání pro rodinu, kamarády nebo přímo pro zvířata v zoo. Uděláte radost někomu blízkému a zároveň přispějete na chov našich zvířat.

A to není všechno. Můžete zvolit formu přímé platby, koupě Vstupenky na lepší časy či Pomoci ohroženým druhům v Zoo Brno. Záleží jen na vás, pro jaký druh podpory se rozhodnete. Radost z dobrého skutku však budete mít v každém případě a naše zvířata vám již teď moc děkují.   

Více na DÁREK, KTERÝ MÁ SMYSL|Zoo Brno

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA