REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 9.6. a svátek má Stanislava

Maledivy, Seychely nebo Mauricius. Jaký ostrov si vyberete vy?

Exotické dovolené jsou stále více v kurzu. Není se čemu divit. Každý z nás si chce na čas odpočinout od Chorvatska a ostatních blízkých destinací a touží vyrazit za skutečnou exotikou. Ta může být v mnoha směrech i cenově přijatelná. Musíte pouze vědět, kde hledat. V tomto článku vám představíme hned několik míst, kam patří například Maledivy.

Objevte kouzlo Malediv

Jako první se zmíníme o rozmanitosti a kouzlu Malediv. Právě tato destinace si vás podmaní překrásnými plážemi a dokonale průzračným mořem. Objevovat můžete například Ari Atoll nebo se vydáte na pověstné trhy Produce Market v Male. Maledivy toho nabízí více než dost.

  • South Malé Atoll
  • Palác Muleeaage & Medhu Ziyaarath
  • Faafu

Maledivy, to je jedinečná gastronomie, kde si pochutnáte především na rybích specialitách. Hodně vyhledávané je také potápění a všechny ostatní činnosti s ním spojené. Dovolená na Maledivách se stane zkrátka nezapomenutelná.

REKLAMA

Co nabízí ostrov Mauricius?

Za ryzí exotikou se můžete vydat i na Mauricius situovaný uprostřed Indického oceánu. Toto místo předkládá úchvatnou kulturní atmosféru a spoustu nevšedních zážitků. Na své si pochopitelně přijdou i milovníci překrásných pláží a jiných dech beroucích působišť.

  • Hora Le Morne Brabant
  • Oblast Grand Baie
  • Lokalita Flic en Flac
  • Tamarin

Stačí jen zvolit vhodnou leteckou společnost a můžete se vydat vstříc novým okamžikům. Ostrov má co nabídnout jedincům, skupinkám mladých lidí, rodinám s dětmi i seniorům vyhledávajícím primárně klid a odpočinek.

Najděte si zájezdy online

Kromě dvou výše popisovaných destinací můžete tu pravou exotiku hledat i na mnoha jiných místem, kam patří například Seychely, Zanzibar a podobně. Důležité je také vědět, kde hledat vhodné zájezdy. Nápomocen vám v tomto směru bude cestovatelský portál cKlub.cz, který se postará o nezapomenutelnou dovolenou. A to díky pestrému výběru destinací. Inspiraci můžete hledat v prezentovaných průvodcích nebo dáte raději přednost fotografiím a zkušenostem ostatních cestovatelů. Tohle všechno nabízí projekt cKlub.cz včetně spousty přidružených a praktických informací. To znamená, že na své si přijde skutečně jakýkoliv cestovatel.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA