REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

KVĚTINY Z NAPOLEONSKÝCH ČASŮ

20. 5. 2013

Poprvé v historii Vám nabízíme možnost výběru! Volit můžete mezi tradiční prohlídkou zámku s průvodcem, nebo samostatnou procházkou zámeckými interiéry.

Během své návštěvy se na chvíli ocitnete v době před 200 lety. Tehdy, na jaře a v létě roku 1813, se Ratibořice na krátký čas staly diplomatickým centrem Evropy. V interiérech I. patra zámku zhlédnete bohaté květinové dekorace místností, slavnostně prostřené a vyzdobené stoly a dovíte se zajímavosti z nejslavnějších dnů v historii Ratibořic, ale také z oblasti tehdejší evropské gastronomie.
V těchto dnech bude ve Vstupní hale zámku již tradičně otevřena zámecká kavárna s nabídkou kávy, Sacherova dortu, drobných zákusků, a také plněných pirohů podle receptu z carské kuchyně.    

Pořádají: Správa NKP SZ Ratibořice ve spolupráci s Květinovou galerií Brno, Střední školou hotelnictví a podnikání SČMSD v Hronově a prodejnou Mlsoun z Nového Města nad Metují.

REKLAMA

Otevřeno: 24. – 26. května 2013
pátek 10.00 – 16.00 hod.
sobota a neděle 10.00–17.00 hod.
Vstupné: Běžné vstupné za prohlídku podle platného ceníku na rok 2013

Upozornění:
Rezervace návštěv a podrobné informace na telefonním čísle 491 452 123
(pouze v pracovních dnech v čase od 7.00 do 14.00 hod.)
e-mail: [email protected]

Aktuální informace o kulturních programech, prohlídkách a cenách vstupného na rok 2013 naleznete na: www.zamek-ratiborice.cz   

Interneotvé stránky: http://www.zamek-ratiborice.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA