REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

KRAMLE 2013- festival spojených světů

28. 5. 2013

Festival Kramle je benefiční akcí, která má v městě Děčín dlouholetou tradici. Hlavní myšlenkou festivalu je dát možnost jedincům s mentálním postižením aktivně se podílet na hudební a především divadelní produkci, společně s poloprofesionálními a profesionálními umělci. Výtěžek festivalu je každoročně využit na provoz a vybavení tvořivých dílen pro osoby se zdravotním postižením.

Letos je festival součástí česko-německého přeshraničního projektu Kramle, který podpořil Euroregion Elbe/Labe. Projekt je zaměřen na seznámení, společné akce a zážitky lidí s mentálním postižením z obou stran hranice.

Kramle proběhne 28. a 29.6. v areálu děčínského zámku. Akci zahájíme v pátek v zámecké kavárně Na Cestě. Večerem nás provede děčínská kapela Led Sezelim, písničkářka Karolina Kamberská a ke shlédnutí bude připraven film s česko-německou tématikou.

REKLAMA

Hlavní program bude odstartován až v sobotu 29.6. Svou účast nám přislíbily 3 německé kapely a z těch českých se můžeme těšit na vystoupení kapely Zrní a Švihadlo. Jako již v minulých letech bude program obohacen o divadelní scénu. Můžeme se těšit i na klientská divadla z české i německé strany, svůj projekt nám představí Schillerovo gymnázium z Pirny, představí se Hynkovo hravé divadlo a Broukovcovo Kamdivadlo. Dětem nabídneme dětský koutek a tvořivé dílničky.

http://kramle.webnode.cz/

Interneotvé stránky: http://kramle.webnode.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA