REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

Kde oslavit narozeniny v Olomouci?

7. 2. 2022

Oslava narozenin nemusí probíhat pouze v rodinném kruhu nebo klasicky v cukrárně, na bazéně či v ZOO. Jestli-že hledáte zajímavé a neotřelé místo, mohou pro vás být dobrým řešením i tzv. jump parky. Na následujících řádcích vám tak poradíme, kde v Olomouci takové místo najdete a na co všechno se připravit, aby byla vaše oslava vyšperkovaná do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se i vy!

Kde si rezervovat místo na oslavu narozenin?

Hledáte-li dokonalé místo, kde oslavit narozeniny v Olomouci, zkuste se zaměřit na OC Olympia. Najdete zde dokonalé prostory pro pořádání party pro vaše ratolesti. Sídlí zde totiž Jump Academy, která se postará o nezapomenutelné zážitky vašich dětí. A co vše nabízí? Jump Academy je známá zejména tím, že myslí na každý detail. Nebudete se tak muset starat o pozvánky, občerstvení ani o výzdobu. To vše je totiž v ceně narozeninového balíčku. Vaše děti se tu pak vyřádí na trampolínách a dalších zajímavých atrakcích. K dispozici vám tu pak může být i akční a kreativní animátor, který rozproudí každou dětskou oslavu. Spousta akce a žádná nuda, tak nějak by se dala definovat oslava v Jump Academy! Chcete-li pro vaše děti přichystat jen zajímavé narozeninové odpoledne či dopoledne a spojit to s víkendovou aktivitou, můžete se podívat i na společnost Zohir. Ta se zaměřuje zejména na pořádání parkourových kroužků, ale také na sestavování víkendových tréninků parkouru. Je-li tedy vaše dítě akční a rádo zkouší nové věci, určitě se tu nebude se svými kamarády nudit. Může tak např. začít oslava narozenin, která bude pokračovat v blízké kavárně či na jiném oblíbeném místě vašeho dítěte.

Foto: © Jump Academy Olomouc
Foto: © Jump Academy Olomouc

Co vše bude vaše dítě na oslavu v parkour duchu potřebovat?

Chcete-li, aby bylo vaše dítko na narozeninovou oslavu v parkour duchu dokonale připraveno, bude dobré, když ho vybavíte i správným oblečením a obuví. Může ho dostat např. i dárkem právě k narozeninové oslavě. Parkour je v dnešních dnech tak oblíbený sport, že je k němu přímo určené i speciální prodyšné oblečení. To co hledáte, najdete na stránkách Parkour.fashion. Najdete tu stylová trička, kalhoty, ale i mikiny a kraťasy v nejrůznějších trendy barvách a střizích. Nechybí pak ani módní doplňky. Zaměříme-li se na parkour obuv, měla by především dokonale tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Na parkour tak dětem zvolte kvalitní odpružené boty.      

REKLAMA

Foto: ©Jump Academy Olomouc

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA