REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.5. a svátek má Vilém

Kam vyrazit za turistikou? Víme!

Procházíte se rádi v přírodě a objevujete krásy České republiky? Máte nachozeno letos málo kilometrů a je třeba to dohnat? Ať trempujete jen ve dvou nebo v celé partě, máme pro vás nová místa a nápady, kam vyrazit načerpat energii.

Batoh na záda a hurá do přírody

Jste milovníci přírody a trávíte dny nejraději v lesích a na vyhlídkách? Máme pro vás několik míst, která stojí za to navštívit. První příčku v našich tipech má rozhodně Kladská. Jedno z nejkrásnějších míst kraje. 

REKLAMA

Jestli preferujete dlouhé trasy, vyrazte si na zámek Kynžvart. Lesní cestou dojdete až do Lázní Kynžvart, kde si můžete projít upravené parky i interiér zámku. 

Je trasa moc dlouhá? Jděte Metternichovou cestou za přírodními prameny. Trasa vás zavede ke starému hřbitovu s kaplí a na vyhlídku Karola. Chystáte se tu strávit více dní? Nemusíte mít strach, že se budete nudit. Mariánské Lázně mají pro vás připraveno spoustu tipů na zajímavé výlety.

Ubytování přímo pro vás

V okolí Mariánských Lázní je mnoho hotelů, penzionů, ubytoven a apartmánů, ze kterých si určitě vyberete ubytování, které vám bude vyhovovat. Na stránkách města máte možnost si ubytování vyfiltrovat podle počtu osob a vybrat podle vašich priorit. Už vyrážíte?

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA