REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.5. a svátek má Vilém

Jak posílit imunitu po covidu a být fit na všechny výlety

7. 3. 2022

V této době je více než kdy jindy třeba posilovat imunitu, a to i když jste aktivní, mladí a celkově velmi dobře stavění. Ať už jsme prodělali onemocnění, nebo se mu naopak snažíme vyhnout tím nejlepším způsobem, tedy utužování zdraví, je otázka, jak nejlépe můžeme imunitu posílit, a především čím konkrétně.

Kdo hledá najde

Posilování imunity vitamíny je všeobecně známá věc a že je nejlepší sáhnout po přírodních zdrojích je nesporné. Bohužel, ani při nejlepší vůli není v našich silách za jediný den dostat do sebe všechny potřebné vitamíny a minerály jen a pouze z potravin. Respektive, možné to je, ale dlouhodobě je to jen velmi těžko proveditelné. Jedna z možných cest jsou kvalitní potravinové doplňky. Tady zas nastává jistá komplikace s výběrem. Kvalitních doplňků je na trhu dost, ale těch nekvalitních je ještě více. Další faktor výběru je množství. Rádi byste co nejvíc vitamínů a minerálů v dobré kombinaci, ale nechce se vám polykat hrst všemožných tablet? Vybrat to nejlepší je zkrátka o hledání.

Vitamíny – klíč k imunitě

K posílení imunity je samozřejmě potřeba doplňovat Vitamín C a to každodenně. Při výběru vhodného Vitamínu C dbejte na to, aby se jednalo o postupně se uvolňující formu, nejlépe kapsli, která v sobě ještě obsahuje kuličky a tím je docíleno opravdu pomalého uvolňování. Dalším naprosto klíčovým vitamínem je Vitamín D. Spousta lidí si stále myslí, že stačí trocha slunce, což ale není pravda. Nejlepší kombinace je slunce, strava a suplementace. Při výběru sledujte množství tohoto vitamínu v jedné tobolce. Je totiž samozřejmě rozdíl, zda konzumujete 5000 IU či jen pouhých 500 IU. Vitamín D by měl být v ideálním případě vázán s nějakým tukem, protože se jedná o v tuku rozpustný vitamín. To že jen konzumace Vitamínu C a D není zárukou pevné imunity je dnes už každému jasné. Je třeba do sebe dostat i nějaký komplex, chcete-li soubor vitamínů, které jsou v dobrém poměru i množství. Špičkou mezi tzv. multivitaminy je SuperVita PRO V2.0 od české značky Czech Virus, což jsou jednoduše sami sportovci, kteří tak dlouho hledali na trhu ten nejlepší produkt, až ho nakonec sami začali vyrábět.

REKLAMA

Vše v jedné dávce

Asi každý bychom chtěli, aby všechny potřebné vitamíny a minerály byly součástí tzv. „jedné tablety“. Ono to není tak úplně možné, protože některé látky se spolu snesou a jiné se zase navzájem znehodnocují. Ovšem SuperVita PRO V2.0 je top produkt, který je vyroben s ohledem na složení, nadstandartní kvalitu jednotlivých látek, a i příjemná chuť je tu důležitá složka, kterou při vývoji nikdo nepodceňoval. A co vlastně tato all-in-one multivitaminová formule obsahuje? V prvé řadě to je extrémní nálož B-komplex, přírodní vitamín A (beta-karoten), vitamín E i vitamín D3 (z lišejníku). Obsahuje všechny důležité vitamíny ve vysoké dávce, minerály v chelatových vazbách a pestré množství dalších látek pro podporu zdraví (Coenzyme Q10, Lutein, Zeaxanthin, Cholin, Ženšen, Zázvor, Ashwaganda, aj). Složení je přísně Vegan-friendly, ochuceno směsí ovocných šťáv z koncentrátu a slazeno steviol-glykosidy. Obrovská výhoda je tekutá forma, díky které si dávkování můžete upravit dle svých individuálních potřeb nebo podle aktuální zátěže.

Chybí-li vám hlavně minerály

Pokud jste sportovně nebo i pracovně velmi vytíženi, nebo zkrátka a jednoduše trpíte vysokou únavou a vyčerpáním (dost možná způsobenou i prodělaným covid onemocněním), pak asi víte, že jedním s řešením těchto neduhů může být nedostatek minerálů. U Czech Virus najdete směs esenciálních minerálů v perfektně vstřebatelných formách. Essential Minerals je směs esenciálních minerálů pro podporu normální funkce imunitního systému. Obsahuje vysokou dávku vitamínu D3, vitamínu K2, hořčíku a selenu, Jak bylo již řečeno vše v perfektně vstřebatelných formách.

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA