REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Hotel zámek Liblice

Zámecký hotel Liblice 4**** a konferenční centrum Akademie věd ČR

 zámecký restaurant, wellness

Zámek Liblice je jednou z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka z dílny italského architekta Giovanni Battista Alliprandiho, který v roce 1699 vypracoval, na podnět tehdejšího majitele panství později povýšeného do hraběcího stavu pana Arnošta Josefa Pachty z Rájova, osobitý projekt nového díla.
Posledním šlechtickým rodem vlastnícím zámek byli Valdštejnové. V roce 1945 přešel majetek do vlastnictví státu, který předal zámek pod správu Akademie věd ČR.
V roce 2007 byla ukončena, za přispění fondů Evropské unie, rozsáhlá rekonstrukce zámku, který se tak proměnil v moderní konferenční a kulturně vzdělávací centrum, luxusní zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Nabízí vysoký komfort a pohostinnost klientům na cestách za obchodem i odpočinkem. Příjemně zařízené pokoje, pestrá paleta restaurací a špičkově vybavené zasedací prostory pro různé typy akcí jsou pro naše hosty zárukou příjemně stráveného a produktivního pobytu.

Co nabízíme?

Zámek Liblice je ideálním místem pro pořádání svatebních oslav s nezapomenutelnými zážitky. Zkušený tým odborníků se o Vás postará od Vaší první návštěvy až po samotnou realizaci svatebního dne. Zámek Liblice vybízí k zásnubám, svatebním obřadům i celým svatebním slavnostem. Neopomenutelnou součástí jsou oslavy stříbrné, zlaté a diamantové svatby.
Kde svatby probíhají?
Svatební obřady se mohou uskutečnit v Mramorovém sále, francouzské zahradě nebo na letní terase. Fotografování v zámeckých interiérech i exteriérech.
Svatební hostiny v zámecké restauraci s večerní party na letní terase, ubytování v zámeckých pokojích.

Konferenční centrum

Jsme dokonalé místo s vysokým stupněm reprezentace. Klientům poskytujeme široké konferenční zázemí a současně jsme i atraktivním místem pro schůzky s obchodními partnery.

REKLAMA

Sály a salónky jsou až pro 200 osob s vybavením i pro velmi náročného klienta.
Semináře, konference a firemní akce, dokážeme pro naše klienty zajistit doprovodné programy jakéhokoliv druhu,  outdoorové i indoorové akce, teambuildingové akce, výlety,adrenalinové sporty (čtyřkolky, jízda obřím traktorem, paintball, lukostřelba), jízda na koni, projížďka kočárem, zapůjčení jízdních kol (k dispozici cykloturistické mapy), živá hudba, zábavný program
Při každé konferenci i jiné akci zajišťujeme technickou asistenci.

Ubytování

Zámecký hotel Liblice je certifikován Asociací hotelů a restaurací v kategorii čtyřhvězdičkového hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím, k dispozici je chladnička s minibarem, TV – LCD, trezor, vysoušeč vlasů a přípojka k internetu. Kromě komfortního vybavení výrazně překračujícího uvedenou kategorii jsou pokoje vybaveny dobovým nábytkem.
Zámecký hotel Liblice disponuje celkovou kapacitou 53 pokojů, 114 lůžek. Pokoje se nachází v hlavní budově zámku, které jsou stylově dobově vybaveny. Další pokoje jsou umístěny ve dvou dependancích-západní a východní, tyto pokoje jsou zařízeny do moderního stylu.

Zámecká restaurace

Zámecká restaurace Vám nabízí komfortní posezení v kouzelném prostředí s příjemnou a profesionální  kuchyní a obsluhou. Široká nabídka jídel, i nápojů. Připravíme pro Vás snídaně, obědy, večeře, bankety, svatební hostiny, rauty, recepce a koktejly, coffeebreaky,…Naše restaurace je také vyznamenána „puncem kvality“  týkající se ryze českých pokrmů, a to Czech specials .
Relaxační zóna – wellness a zámecká vinárna
Toto místo je ideální pro skloubení pracovní činnosti a relaxace, nebo jen odpočinku. V našem zámeckém wellness centru nabízíme našim hostům odpočinek, a to zajištěním masáží dle výběru, sauny, vířivou vanou, horkou lavicí s hvězdným nebem.
V zámecké vinárně mohou naši hosté prožít příjemnou atmosféru, při skleničce dobrého vína, u krbu, a za poslechu libozvučných tónů hudby. Disponujeme také vlastní vinotékou.

Zámecký park, obora

Zámecký park, který je převážně ve francouzském stylu prošel z větší části obnovou. V praku roste mnoho krásných vzrostlých stromů- je zde v zastoupení platan, lípa, metasekvoj čínská, lyriovník tulipánokvětý, dub,atd…Ve spodní části parku se nachází jezírko, ve kterém se rozmnožují vzácné druhy žab, jako např. ropucha obecná, skokan hnědý, apod…
Zámecká obora má charakter přirozeného lužního lesa s převahou listnatých porostů, které zastupuje dub letní, jasan ztepilý a mléč. Uprostřed obory se na rozloze 2,27 hektaru nachází přírodní rezervace SLATINNÁ LOUKA u Liblic, která je zařazena do soustavy NATURA 2000, a je příkladem posledního zbytku slatinných luk, které se zde dříve hojně vyskytovaly. Rostou zde vzácné a ohrožené druhy rostlin,např.prstnatec pleťový, kosatec žlutý, vstavač vojenský,a další.

Tipy na výlety v okolí

V okolí zámku Liblic můžeme našim návštěvníkům, hostům nabídnout několik tipů na výlety.
V naší blízkosti, cca 9 km od Liblic, se nachází město Mělník, který skýtá mnoho možností, návštěva zámku Mělník, výlet na lodi, prohlídka podzemí Mělníku, atd…Další dostupnou možností je koupání pro naše hosty:koupaliště Mšeno, Konětopy.
Další města v okolí, které stojí za to navštívit: Neratovice, Kostelec nad Labem, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav.
Výlety na hrady a zámky v okolí.
Navštivte i Naučnou stezku Slatinnou louku!

Kontakt:

Liblice 61 277 32  Byšice

+420 315 632 111

[email protected]

www.zamek-liblice.cz

Interneotvé stránky: http://www.zamek-liblice.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA