REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 22.9. a svátek má Darina

Hotel Studenec

6. 11. 2012

Hotel Studenec – ubytování Rožmberk nad Vltavou

Náš stylový rodinný hotel se nachází 1 km od městečka Rožmberk nad Vltavou a nabízí ubytování v překrásné krajině šumavských lesů. Poloha Studence je naprosto ideální pro klidnou, ničím nerušenou dovolenou, bez toho aby jste se museli vzdát jakéhokoliv komfortu.

Ubytování Rožmberk nad Vltavou – Hotel Studenec

Z poloviny pokojů je nádherný výhled na údolí Vltavy a krajinu šumavských lesů.
Komfortní ubytování v Rožmberku nad Vltavou

Hotel Studenec Rožmberk Vám nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní koupelnu a barevnou televizi. Děti do 3 let mají u nás ubytování zdarma.

REKLAMA

Pejskové jsou u nás kdykoliv vítáni. Pro větší zvířátka nabízíme i kotec pro psy. S ohledem na alergiky máme i pokoje kam pejskové nesmí. Za obzvlášť velké psy si můžeme účtovat poplatek podle dohody.

Pro kola a motorky nabízíme uzamykatelnou garáž.

Restaurace Studenec

Naše restaurace Vám nabízí mimo velkého výběru pokrmů a nápojů i příjemné prostředí. Mezi naše přenosti patří vynikající zvěřinová kuchyně. Vyberte si mezi útulným sálem a nebo letní a zimní terasou s úžasným výhledem do údolí.

Díky vhodnému rozdělení jednotlivých místností jsme vyhledáváni jak pro rodinné tak i firemní oslavy. Máme bohaté zkušenosti se svatbami a svatebními oslavami. Díky dobré ubytovací kapacitě je náš hotel přímo ideální pro pořádání svateb.

Celková kapacita prostorů restaurace je 112 míst. Výpis našich kapacit: Sál 40 míst, Restaurace 16 míst, Lovecký salonek 20 míst, Zimní zahrada 24 míst, Terasa 12 míst. Jednotlivé prostory lze použít pro uzavřenou společnost.

Rožmberk a okolí

Nevěříme ovšem, že se Vám podaří dlouho odolat možnostem který Vám nabídne Studenec a okolí. Sportovcům, poskytuje Studenec možnost tenisu na vlastním kurtu, hry na golfovém hrišti (Větřní 8 km a Lipno 23 km), jízdu na kole a na koních.

Rožmberk a volný čas

Pro všechny milovníky památek a pozoruhodností je pro Vás připraven kupříkladu Státní hrad a zámek Rožmberk, Klášter Vyšší Brod, zřícenina hradu Vítkův Hrádek s rozhlednou na celé lipensko a samozřejmě historické město Český Krumlov.

A co by byl Studenec bez myslivosti a rybaření? Ať je to hon ve vlastním revíru nebo chytání ryb na mušku v blízké Vltavě, oboje je dlouhou tradicí jak na Šumavě tak v naší rodině.

Hotel Studenec
Přízeř 15,
38218 Rožmberk
Tel: +420 380 749 818
Fax: +420 380 749 707
Email: [email protected]

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA