REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 25.9. a svátek má Zlata

Hotel Skála- ubytování Český ráj

Komfortní hotelové služby v srdci přírody…

Rodinný Hotel Skála
se nachází mezi Turnovem a Železným Brodem cca 90km severně od Prahy v krásném maloskalském údolí řeky Jizery přímo v srdci Českého ráje. Obec Malá Skála a její romantické okolí je pro svou polohu právem nazývána “perlou“ Českého ráje.

Hotel Skála je snadno dostupný
autem, autobusem i vlakem a disponuje vlastním parkovištěm s možností zajištění vašeho vozu.

Kapacita Hotelu Skála je 70 lůžek v příjemných apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a více-lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, včetně TV a mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Nekuřácká restaurace s kapacitou 90 míst je členěna na tři polo-oddělené prostory. V kuřácké části spojené s barem je 16 míst. Pro semináře, školení, firemní setkání či rodinné oslavy jsou k dispozici dva oddělené salonky se základním konferenčním vybavením. Za příznivého počasí máte možnost příjemného posezení na venkovní zastřešené terase, kde Vám rádi nabídneme naše speciality připravované na grilu přímo před vašima očima.

REKLAMA

Přímo v Hotelu Skála je k dispozici úschovna kol, sauna, kulečník, stolní tenis, dětský koutek s možností hlídání. Dále Vám nabídneme různé druhy cvičení (Mix Aerobic Individuální cvičení na protažení – Mix aerobic pro maminky – Pilates – Strečing – Aerobic – Overball apod.) pod vedením profesionální trenérky. Masérské, regenerační a rekondiční služby exkluzivně pro hotel Skála provádí profesionální masér českých reprezentantů a lektor odborné masérské školy v Liberci.
V těsné blízkosti Hotelu Skála se nachází unikátní sportovně rekreační centrum v Českém ráji Žlutá Plovárna na Malé Skále s půjčovnou lodí (kajaky, kanoe pro 2 a 3 osoby, rafty), horských kol, čtyřkolek a sportovních potřeb. V areálu se nachází hřiště na „beach“ volejbal, antukový kurt na nohejbal, dětské atrakce (trampolína, lezecká stěna) a největší lanové centrum v Libereckém kraji. Žlutá Plovárna je častým cílem pěších i cyklo-výletů a oblíbeným místem pro koupání v řece Jizeře.

Okolí Malé Skály nabízí nespočet turistických a cyklistických tras v překrásné přírodě i spoustu lezeckých možností v jedinečných přírodních sceneriích Českého ráje. Máte možnost využít koupání v řece, jízdu na koni nedaleko Malé Skály a mnoho dalších aktivit, které Vám rádi zajistíme před Vaším příjezdem či v průběhu Vašeho pobytu.

Rodinný Hotel Skála nabízí kvalitní hotelové služby v Českém ráji, domácí kuchyni a pohodovou atmosféru pro Vaši nerušenou a spokojenou relaxaci, ale i osobní přístup ke každému z Vás. Během roku nabízíme různé zajímavé a zvýhodněné balíčky. Pokud jste nenalezli pro Vás vhodný, kontaktujte nás a obratem pro Vás požadovaný balíček služeb připravíme.

Firemní akce v Hotelu Skála

Konferenční salónek Hotel Skála nabízí kvalitní služby pro Vaše firemní akce v Českém ráji. Nabízíme dlouhodobou zkušenost s pořádáním firemních akcí, ať již jsou zaměřeny jakkoliv. Zaručujeme absolutně profesionální a osobní přístup. Konferenční zázemí s kompletním vybavením pro Vaše prezentace a školení je samozřejmostí. Strategická poloha Hotelu Skála je ideální pro kombinaci vzdělávání a volnočasových aktivit Vašich zaměstnanců. Ve spolupráci s unikátním outdoorovým centrem Žlutá plovárna, které se nachází v bezprostřední blízkosti Hotelu Skála, zajistíme pro Vás a Vaše zaměstnance program dle Vašich přání a požadavků. Velmi rádi pro Vás zpracujeme nabídku – neváhejte nás kontaktovat.
Více informací naleznete zde

Ceník hotel Skála platný pro rok  2011

Ubytovací období Typ pokoje Cena ubytování včetně DPH a poplatků
1. -19. Dubna 20111.Října – 30.Listopadu 2011 jednolůžkový    */ 490,- Kč/osoba/noc
  dvoulůžkový 490,- Kč/osoba/noc
třílůžkový 460,- Kč/osoba/noc
čtyřlůžkový 420,- Kč/osoba/noc
apartmán 460,- Kč/osoba/noc
Při pobytu delším než 5 nocí – BONUS – 1 noc ZDARMA
20. Dubna – 30. Září 2011 jednolůžkový    */ 690,- Kč/osoba/noc
  dvoulůžkový 660,- Kč/osoba/noc
  třílůžkový 620,- Kč/osoba/noc
  čtyřlůžkový 580,- Kč/osoba/noc
  apartmán 620,- Kč/osoba/noc
Při pobytu delším než 5 nocí – BONUS – 1 noc ZDARMA
Při pobytu delším než 9 nocí – BONUS – 2 noci ZDARMA
 • V ceně ubytování je zahrnuta bufetová snídaně ( švédský stůl ).
 • Všechny naše pokoje i apartmány jsou vybaveny koupelnou a WC.
 • BONUSY se nevztahují na týden 25.-31.7.2011 v době konání „Benátské noci“!
 • Dítě do 5ti let se dvěma dospělými osobami na pokoji, je u nás ZDARMA vč.snídaně !
 • Na druhé dítě od 5ti do 12ti let můžete dle délky pobytu získat velmi výrazné slevy až 50%. Informujte se na našem mailu [email protected] či tel. 776778377
 • Nástup pobytu od 14.30 hod. do 18.00 hod. (jinak po dohodě)
 • Poslední den je nu
  tno uvolnit pokoje do 10.00 hod. (možnost uložení zavazadel)
 • Pro vánoční a silvestrovské pobyty je nutná individuální dohoda
 • Rekreační poplatek (18 – 70 let) činí 12,-Kč/osoba/den
 • Parkoviště přímo před hotelem 30,-Kč / den
 • Malá domácí zvířata 80,-Kč / den
 • Polopenze, plné penze nebo jídlo s sebou na výlet řešíme individuálně, dle přání každého našeho hosta.
*/ Apartmán ( = rodinný pokoj ) jsou dvě samostatné ložnice se společným soc.zařízením  a chodbičkou. Uvedená cena za osobu platí při obsazení min. 4 osobami.

Kontakt:

Malá Skála 69; 468 22 Malá Skála
+420 776 778 377
[email protected]
http://www.hotelskala.cz/

Interneotvé stránky: http://www.hotelskala.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA