REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 31.5. a svátek má Kamila

Hotel Roudná Plzeň

V této době provozujeme 3 druhy ubytovacích zařízení přímo v centru města Plzně.

4-hvězdičkový hotel Palace www.hotelpp.cz
3-hvězdičkový hotel Roudná www.hotelroudna.cz
2-hvězdičkový Euro hostel www.eurohostel.cz

Rodinná firma provuzující 3 hotely v Plzni Vám nabízí ubytování všeho druhu. Všechny 3 hotely se nacházejí v ulici Na Roudné, vzdálené 5 min. pěšky od historického centra města Plzně a 10 min. od Plzeňského Prazdroje. Všechny hotely jsou od sebe vzdáleny cca 20 m a jsou certifikovány Asociací hotelů a restauraci. Díky této výhodné poloze je možné variabilně rozdělit i větší skupiny. Všechny pokoje jsou vybaveny barevnými televizory se satelitem, vysokorychlostním internetem, ledničkou atd. Hosté mají k dispozici hlídané parkoviště.

REKLAMA

Mimo ubytovacích služeb nabízíme i stravovací služby v naší restauraci hotelu Roudná. Restaurace nabízí širokou škálu místních specialit a specialit na grilu. Restaurace má kapacitu 45 míst.

Dále nabízíme konferenční služby v salónku hotelu Palace s maximální kapacitou 40 osob a v sálu pro 150 osob. Oba salónky jsou plně technicky vybavené včetně variabilního uspořádání zasedacího pořádku. Samozřejmostí je poskytování cateringových služeb v těchto prostorách.

 

Hotel Palace

Hotel Palace představuje moderní čtyřhvězdičkový hotel boutique-stylového typu. Naleznete zde komfortní pokoje (postele velikosti king size) a apartmány (na všech pokojích je k dispozici WiFi zcela zdarma, SAT a japonský kanál JSTV). Ubytovací a konferenční služby dosahují vysoké úrovně. Mezi další služby hotelu patří i concierge služby (zajištění průvodcovské služby, rezervace vstupenek, informace o regionu…), wake up služba či laundering.

Poloha hotelu

Nacházíme se ve staré řemeslnické části Roudná, velmi blízko historického centra Plzně s jeho mnoha kulturními a architektonickými půvaby. Chůzí se do centra dostanete za 5 až 10 minut nebo můžete využít autobusů či tramvají, které křižují město. Díky výhodné poloze je místní taxislužba dostupná za přijatelné ceny.

Ubytování

Palace poskytuje komfortní a prostorné čtyřhvězdičkové pokoje. Můžeme ubytovat až 28 klientů v elegantně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a tříjlůžkových pokojích. Čtyřlůžkový pokoj je také dostupný v hotelu Roudná, našem sesterském podniku. Ve spojení s hotelem Roudná, který je vzdálen jen pár kroků, nabízíme celkem 30 pokojů s kapacitou až 60 hostů.

Ze všech pokojů, salónku, recepce a konferenční místnosti je umožněn volný přístup k internetu prostřednicvním WiFi.

Pokoje

Konferenční služby

Naše pestré a příjemné konferenční centrum je ideální pro semináře, prezentace, školení nebo setkání, kde je požadován profesionální a osobní přístup.

Nabízíme pohodlné posezení až pro 40 hostů s flexibilním uspořádáním stolů pro individuální nebo skupinová setkání dle Vašich požadavků.

Parkování

Pro hosty přijíždějící autem, dálkovým autobusem či na kole máme několik možností jak zaparkovat.

Parkování na ulici je přirozeně bezplatné.
Navíc pro Váš klid nabízíme v blízkosti hotelu hlídané parkoviště.

Hotel Roudná

Náš hotel se nachází na starodávné „saské“ cestě, vedoucí z Plzně přes Žatec a Krušné hory do Saska. Dům byl postaven v tzv. eklektickém slohu koncem 19. století rodinou Pašků a sloužil jako dům činžovní. Po sto letech, v roce 1992, kdy jej získala naše rodina ve velmi zbědovaném stavu, byl následně zrekonstruován a od roku 1993 začal sloužit jako hotel. Povodeň, která na Roudnou udeřila 13. srpna 2002, zdevastovala celé přízemí, voda dosahovala 150 cm nad úrovní podlahy! Dnes jsou již stopy živelné pohromy zahlazeny a my Vám přejeme příjemné posezení u sklenky dobrého vína a jídla. A věříme, že i v budoucnu nás poctíte Vaší návštěvou.

Ubytování

Hotel je situován v jedné z nejstarších čtvrtí historického centra města Plzně . Hotel nabízí ubytování v 17 jedno- až třílůžkových pokojích s maximální kapacitou 39 lůžek .

Standartní vybavení pokojů

Barevný televizor,satelitní přijímač,rádio s hodinami,pracovní stůl s lampičkou,vysokorychlostní internet LAN,přímý telefon,lednička,trezor,vysoušeč vlasů,velkoplošné zrcadlo,zdravotní matrace,osušky a ručníky ze 100 % bavlny,samostatné WC,rohovou vanu nebo sprchový kout.

Hotelové služby

Non-stop recepce,buzení telefonem,praní prádla,masáže,cateringové služby,zapůjčení počítače,průvodcovské služby,překladatelské služby,taxi,sauna,antique, galerie,faxové služby,kongresové služby,prezentační technika,kadeřnické služby.

Eurohostel Plzeň

Euro hostel Plzeň se nachází přímo v centru Plzně, v malebné čtvrti Roudná, jen několik minut od všech hlavních kulturních i historických památek a nočního dění. Jeho výhodná poloha zajišťuje překrásný výhled na centrum města Plzně a řeku Mži. Jeho další předností je blízkost historického centra, blízkost Pivovarského muzea či Plzeňského Prazdroje. Je pro Vás to nejlepší, ať už jste v Plzni pracovně či za zábavou. V Euro hostelu Plzeň naleznete kvalitní a levné ubytování za příznivé ceny v Plzni. Nejlepší je všechno vyzkoušet na vlastní pěst, proto nechme přesvědčování a neváhejte Euro hostel Plzeň navštívit osobně.

Ubytování

Hostel nabízí levné a komfortní ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích se sociálním zařízením v každém z pokojů nebo dormitory se samostatnou koupelnou (dámské, pánské, mix) . Hostel má 5 pokojů s maximální kapacitou 30 lůžek. Všechny pokoje byly renovované a stylově vybavené ledničkou, vysokorychlostním internetem a barevným televizorem, jsou prostorné a čisté. K výrazným pozitivum patří malá kuchyňka. Hostel má k dispozici hlídané parkoviště. V těsné blízkosti hostelu se nachází bary a hospody stejně jako výborné restaurace nabízející jak české tak mezinárodní speciality.

Dormitory
6 – 8 postelí v jednom pokoji.

Dormitory jsou dámské, pánské a smíšené. V pokoji se prodávájí jednotlivá lužka, tzn. pokoj sdílíte ještě s jinými turisty.

Pokoje s koupelnou na patře 2-5 postelí v jenom pokoji.
Uzamykatelné skříňky jsou k dispozici – 100,- Kč vratná záloha.
Ručník je zapůjčení na recepci za 50,- Kč (vratná záloha).
Vaše cennosti můžete mít uloženy v trezoru na recepci.

 

Všechny pokoje jsou vybaveny :

– vysokorychlostním internetem LAN
– barevným televizorem
– ledničkou
– uzamikatelnými skřínkami
– možnost zapůjčení ručník
u
– společnou vybavenou kuchyňku

Dále nabízíme:
– hlídné parkoviště
– praní prádla
– uschovnu zavazadel
– snídaně
– recepční služby
Nástup na pokoje od 14 : 00 hodin.
Odchod z pokojů v 12 : 00 hodin

Interneotvé stránky:

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA