REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.5. a svátek má Vilém

Hotel Jenišov

Písečná pláž jezera Lipno přecházející ve travnatou louku, lodičky, tenisové kurty, dětské hřiště s klouzačkami a kempové chatky – to všechno najdete u nově zrekonstruovaného hotelu Jenišov. Z jeho balkonů, které se táhnou po celé délce budovy, je výhled na jezero, hotelová restaurace má příjemnou terasu a kromě tenisu si tu můžete zahrát i beach volejbal.

Dovolená v hotelu Jenišov nabízí všechny krásy jižních Čech k vašim službám. Leží u Horní Plané, v nadmořské výšce 740 m, v chráněné krajinné oblasti Národního parku Šumava. Přímo kolem hotelu probíhá jedna z mnoha šumavských cyklotras, o kousek dál můžete nastoupit na vlak a projet se až k hranicím s Německem a Rakouskem. K procházkám lákají lesy plné hub a borůvek a pro milovníky památek tu máme Vítkův hrádek, Schwarzenberský kanál a samozřejmě 20 kilometrů vzdálený Český Krumlov.

Další nabídka:
Můžete si u nás zarybařit – půjčujeme lodě s kotvami, uvaříme nástrahy, zařídíme rybářský lístek a úlovky vám zmrazíme, nebo z nich v hotelové kuchyni připravíme chutný oběd. Rádi opékáte maso na rožni nebo grilu? Dáme vám k dispozici krb na rožnění, gril a připravíme naložené maso. Letní party může začít.

REKLAMA

Restaurace
Naše restaurace má kapacitu sedmdesát míst a celý den se u nás můžete dobře najíst z letní nabídky. U venkovní terasy stojí zahradní šachy pro fanoušky této královské hry.

Volný čas
Přijeďte k nám na dovolenou, zaparkujete pohodlně u hotelu a kromě všeho, co jste si už přečetli si u nás ještě můžete půjčit horská kola, stolní tenis a další sportovní potřeby. V blízkosti jsou tenisové kurty, minigolf, půjčovna šlapadel, katamaránů, windsurfing, plachetnice k pronájmu a možnost vyjížďky na koních.

Skupiny a školy v přírodě
Celý rok nabízíme pobyty i skupinám, školám v přírodě, sportovním oddílům a k naší specialitě patří zvýhodněné pobyty pro seniory.

Ubytování
26 pokojů s vlastním sociálním zařízením, možnost TV + SAT
10 x 2lůžkový pokoj s možností přistýlky
3 x 2lůžkový pokoj, balkón s výhledem na jezero
10 x 3lůžkový pokoj, balkón s výhledem na jezero
2 x 4lůžkový rodinný pokoj: 2 – dvoulůžkové ložnice oddělené předsíňkou
1 x 5lůžkový rodinný pokoj: 1 třílůžková + 1 dvoulůžková ložnice, balkón s výhledem na jezero, lednička, bezbariérový přístup s nájezdovou rampou

10 chatek
10 x 2lůžková chatka na pláži, velmi jednoduše vybavena se společným sociálním zařízením na budově vzdáleným 20 m od chatek (lůžka včetně lůžkovin a povlečení, stůl, židle, úložný prostor, světlo, ale bez el.zásuvky)

Přímý kontakt: čp. 253, Jenišov 38226
tel.: 380 738 184, 607 710 880 fax: 380 738 680
[email protected]
www.hoteljenisov.cz

Interneotvé stránky: http://www.hoteljenisov.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA