REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 4.6. a svátek má Dalibor

Hotel Biograf

Hotel Biograf**** nabízí ubytování v jedno až dvoulůžkových pokojích s přistýlkou, které jsou vybaveny sprchou/vanou a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, internetovým připojením, fénem a sejfem. K dispozici jsou i suite pokoje, které jsou nadstandardně vybavené a určitě uspokojí i náročného hosta.  Kapacita hotelu je 48 pokojů, 95 lůžek a možných 12 přistýlek. Na požádání připravíme do pokoje dětskou postýlku.

Popis

Hotel je rozdělen do dvou budov. Hlavní budova (vchod z ulice od kostela) byla otevřena v roce 2006 a nová budova na jaře 2009. V roce 2010 byl hotel certifikován v kategorii ****.
Recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně. Je možné zde získat doporučení, kam na prohlídku, výlet nebo za aktivním odpočinkem.
Součástí hotelu jsou 2 konferenční místnosti (max 32 a 45 osob) a jeden salónek (max. 15 osob). Zde je možné pořádat různá školení, semináře, tiskové konference nebo firemní jednání.
Hotelové garáže se nacházejí v Budějovické ulici, cca 250 m od hotelu. Zde může za poplatek parkovat až 15 vozů. Pro skupiny nabízíme různé programy a slevy.

Restaurace

Z Gregorovy ulice je i vstup do kavárny, určené pro kuřáky. Součástí hotelu je stylová restaurace – nekuřácká, klimatizovaná, kde je možné pořádat firemní či společenské akce, rodinné oslavy a svatby. Za dobu své existence si získala na věhlasu v širokém okolí.

REKLAMA

Relaxace

Ve třetím patře hotelu je umístěna relaxační místnost s finskou saunou.
K dispozici je moderní, plně vybavený, 200 m vzdálený partnerský wellness club. Pro naše hotelové hosty za bezkonkurenční ceny

Konferenční prostory

Menší konferenční místnost se nachází ve třetím patře hlavní budovy, větší v nové části přímo v přízemí. Kapacita této konferenční místnosti je 45 osob ve školním uspořádání. Je zde k dispozici především vysoce výkonný digitální projektor a elektricky ovládané plátno do úhlopříčky 2,5 m. Samozřejmostí je též WIFI. Celý prostor je ozvučen, lze použít hlavový nebo bezdrátový mikrofon. Místnost je vybavena též přednášecím pultem. Bezprostředně na tyto prostory navazuje část pro catering, kde je možno formou bufetu i poobědvat či povečeřet. Konferenční prostory jsou vhodné pro celodenní firemní školení, firemní vzdělávání, nabídkové programy.

Více informací naleznete zde!

Interneotvé stránky: http://www.hotelbiograf.com/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA