REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

Harmony club hotel Ostrava

Harmony Club Hotel Ostrava je typický městský hotel nedaleko středu města s vlastním parkovištěm s možností využití i městské hromadné dopravy. V nabídce jsou ubytovací a stravovací služby, nabídka salónků a sálu pro jednání, semináře a prezentace firem. Naší snahou je nabídnout kvalitní služby a vytvořit příjemné prostředí pro Vaši práci i odpočinek.

Kapacita hotelu:

Celková kapacita hotelu je 152 pokojů
• 90 jednolůžkových pokojů
• 53 dvoulůžkových pokojů
• 8 manažerů (dvoulůžkových)
• 1 apartmá (dvoulůžkové)
To představuje základní ubytovací kapacitu 152 pokojů a 214 lůžek.

Vybavenost pokojů:

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi, telefon s přímou volbou a možnost připojení na internet. Apartmá a pokoje MANAGER jsou vybaveny minibarem. Nově nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích MANAGER, které poskytují potřebné pohodlí pro práci s výpočetní technikou.

REKLAMA

Restaurace:

Jedná se o klasickou restauraci se základní kapacitou 80 míst u stolu. Tyto prostory díky variabilnosti lze uspořádat dle potřeby. Jídelní lístek, který je obměňován nekolikrát do roka, obsahuje speciality jak české, tak mezinárodní kuchyně. Běžně jsou pořádány speciální gastronomické akce. Široká nabídka nápojů alkoholických i nealkoholických doplňuje sortiment jídel. Využitím přestavitelných paravánů lze v prostorách restaurace vytvořit žádoucí intimní prostředí. Restauraci lze v případě zájmu využít i pro setkání uzavřených skupin.

Snack bar

Je umístěn ve vstupní hale a nabízí celkem 12 míst. K občerstvení vedle široké nabídky nápojů jsou nabízeny i minutkové pokrmy, zmrzlinové poháry, cukrářské výrobky.

Hotelová hala

Nabídka 30 míst v hotelové hale umožňuje nejen základní občerstvení, ale i prostor pro neformální jednání. V době uzavření restaurace je zde poskytován komplexní jídelní servis.

Seznam služeb, které je možno využít přímo v hotelu

– kadeřnictví
– business centrum (PC, internet, tiskárna, kopírka, TF, fax)
– taxi služba
– směnárna
– možnosti zapojení internetu na všech pokojích a salóncích

Interneotvé stránky: http://www.harmonyclub.cz

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA