REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 9.6. a svátek má Stanislava

Dovolená snů v hotelu Jezerka

14. 4. 2014

Slyšíte? Léto už klepe na dveře. Takže právě teď je nevyšší čas pro výběr letní dovolené, než nejvýhodnější nabídky frnknou před nosem. Hotely totiž stále nabízí slevy za včasný nákup. A ideálním místem pro dovolenkové spočinutí je rozhodně hotel Jezerka!

Jen si to představte – to báječné místo uprostřed Železných hor, na břehu Sečské přehrady, které láká k odpočinku, ale skvěle se hodí i pro aktivní dovolenou. A to klidně s celou rodinnou a rovnou na týden.

Vyžití si tu najde opravdu každý. Je libo do sytosti relaxovat v jednom z nejmodernějších Wellness & Spa u nás? Sauna, vířivka, relaxační hudba, masáže… Cítíte tu pohodu? A nemusíte mít obavy, o Vaše ratolesti bude postaráno – v odpoledních hodinách je v hotelu pohlídají a zabaví. Rodiče si přeci také zaslouží nějaký ten čas pro sebe.

REKLAMA

V hotelu Jezerka není rozhodně místo pro nudu! Dále totiž nabízí spoustu sportovišť, venkovní i vnitřní bazén, půjčení kol, loděk, čtyřkolek či jízdy na koni. A i v případě nepříznivého počasí nemusí hosté zoufat, zabaví je totiž bohatý animační program nebo sportovní turnaje.

A když po těch všech aktivitách vyhládne, rozhodně přijde vhod večeře se salátovým barem zdarma. Po ránu zase jistě každého potěší opravdu bohatý snídaňový bufet. Za vše hovoří i fakt, že zhruba třetina všech hostů se do hotelu opakovaně vrací. No není divu…

Interneotvé stránky: http://www.jezerka.cz/

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA