Do Mikulova za koupáním

Pokud se chcete osvěžit, zaskotačit si ve vodě nebo jen prostě hledáte místo, kde starosti odplavou samy, případně kde je spláchnete pořádným proudem vody, máme pro vás pár parádních tipů v okolí Mikulova.

Novomlýnská nádrž

Novomlýnské nádrže jsou lákadlem pro všechny milovníky koupání, vodních sportů a rybaření. Zejména rekreační oblast Pasohlávky s přírodní nádrží patří k nejoblíbenějším místům milovníků dovolené u vody. Naleznete zde písčité i travnaté pláže, tobogán, dětská hřiště, skákací hrad, lunapark a další atrakce. Pro sportovce jsou zde místa pro hru volejbalu, plážového volejbalu, nohejbalu, tenisu, stolního tenisu či minigolfu. Můžete si zde vyzkoušet mnoho vodních sportů jako windsurfing, kitesurfing nebo třeba rybolov.

Aqualand Moravia

Vodní park nabízí nekonečnou zábavu a relax pro děti i pro dospělé. Je zde k dispozici 16 bazénů včetně 2 venkovních s teplotou vody okolo 37 °C. Dále zde naleznete 20 tobogánů a skluzavek a 30 saun a procedur. Kromě mokré zábavy zde zažijete i odpočinek ve Forum Romanum Wellness. Aqualand Moravia se pyšní velkým počtem zastřešených atrakcí. Pro děti jsou k dispozici víceúrovňové bazény se skluzavkami a dalšími vodními hrátkami jako třeba deštný les, vodní clona nebo vodní dělo. Milovníky relaxace pak jistě potěší rozsáhlé wellness, sauny, Hammam lázně nebo venkovní bazén s výhledem na Pálavu. Vyzkoušíte si zde kryokomoru. Můžete se zde vydat za gastronomickým zážitkem do místní restaurace s jedinečným výhledem na Mušovská jezera. Pokud budete po celém dni dovádění unaveni, nabízí se zde možnost přespání v hotelu nebo v některém z blízkých kempů.

Koupaliště Riviéra

Areál koupaliště se nachází v krásném prostředí s výhledem na zámek a Svatý kopeček. Naleznete zde plavecký i rekreační bazén. Děti se mohou vydovádět na tobogánu dlouhém 54 metrů, skluzavce dlouhé 24 metrů. Rodiče s menšími dětmi uvítají dětské brouzdaliště a možnost zapůjčení slunečníků. K dispozici je vám občerstvení, úschovna kol a batohů a odkládací skříňky. Koupaliště je venkovní, proto je v provozu pouze v letních měsících.

Zdroj a více informací najdete na: www.mikulov.cz, www.aqualand-moravia.cz

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu