REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Čím se holit na dovolené?

8. 7. 2019

Obvykle si na dovolenou balíme potřeby na dovolenou. Ne vždycky ale máme prostor na to si sbalit to, co jsme běžní zvyklí používat. Jak se tedy sbalit úsporněji?

I ženy mohou ušetřit prostor v kufru

Mezi ženami stále nejvíce vedou klasické žiletky. A na cestu ještě tím spíš, že oholení žiletkou je nejrychlejší. Dnes už ale nemusíte balit žiletku a gel na holení zvlášť. K dostání jsou holicí strojky nebo náhradní hlavice s pásky uvolňujícími jemnou pěnu a změkčující chloupky. Pokud vám žiletka úplně nevyhovuje a zároveň nepoužíváte ani žádnou z dlouhodobějších metod pro odstranění chloupků, pak můžete vsadit na dámský elektrický holicí strojek. Ten se používá buď na sucho anebo po tekoucí vodou, záleží vždy na vybraném typu. Výhodou je, že tyto strojky jsou obvykle na tužkové baterie nebo jsou nabíjející. Obojí by vám ale mělo stačit po celou dobu dovolené.

REKLAMA

Jaké je řešení pro muže?

I když většina mužů si oholí vousy poměrné méně často než ženy chloupky, někdy je potřeba si holicí strojek na dovolenou přibalit. A protože muži nemají takovou možnost jako ženy vzít si žiletkový strojek vybavený pásky s gelem na holení, je nutné se spolehnout na elektrický holicí strojek. Těmi nejkompaktnějšími jsou strojky Philips OneBlade, které lze použít místo žiletky, i místo zastřihovače. Vhodné jsou i pro oholení mužských chloupků na těle. S nimi tak budete mít vše v jednom a ještě nezaberou skoro žádné místo v tašce.

Autor: Andrea Ivaničová, www.holime.cz

Interneotvé stránky: http://www.holime.cz

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA