REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 9.6. a svátek má Stanislava

Chebské dvorky 2017

30. 5. 2017

Od středy do soboty se stane historické jádro města Chebu největším výstavním prostorem pod širým nebem a místem setkání mnoha umělců z Čech a zahraničí.

Dvorky, uličky, zahrady, nádvoří i náměstí a některé interiéry historických budov zaplní výstavy fotografií, obrazů, plastik a instalací  předních profesionálních i talentovaných amatérských umělců, účastní se i odborné školy a umělecké spolky. Návštěvníci mají možnost osobního setkání s vystavujícím.

Festival nabízí tvůrčí dílny, performance, filmové projekce, řadu hudebních a divadelních představení. Mimo regionální kapely vystoupí skupina Kieslowski, MUCHA, Tomáš Klus, www.Neurobeat s Pavlem Fajtem, nebo kapela absolventů Konzervatoře J. Ježka v zábavné formaci Bert&Friends. Pro malé i velké příznivce divadelního umění jsou nachystána dvě večerní představení, Jiří Juráš, člen divadla Continuo se představí v divadelní performanci VANAŘ, divadlo TEATR NOVOGO FRONTA ukončí festival artisticko-klaunským představením ZERO.

REKLAMA

Podrobný program a seznam vystavujících s festivalovou mapkou a programem naleznete na www.chebske-dvorky.cz a www.galerie4.cz

Informační centrum festivalu v budově Art centra Galerie 4 na Františkánském náměstí.
Těšíme se na setkání za jakéhokoliv počasí venku na dvorcích i uvnitř historických domů a objektů našeho města.
Galerie 4 galerie fotografie.

Interneotvé stránky: http://www.galerie4.cz/

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA