REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 28.9. a svátek má Václav

Celodenní interaktivní zábava s dětmi | iQLANDIA Liberec

20. 11. 2022

Víte, co si vybavíme, když se řekne den v iQLANDII? Takový ten den, který se vyvrbí sám a celá rodina je spokojená! Čeká na vás 11 expozic, přes 400 interaktivních exponátů i planetárium s rozlišením 4K! V ceně vstupenky do expozic je navíc i oblíbená science show a populární aktivity jako např. Teslův transformátor, Ohnivé tornádo, jízda na Mars Roveru nebo pokec s robotem Thespianem. Využijte levnější nákup vstupenek online.

Počasí nás nezaskočí

Ať už venku prší, sněží nebo je nepříjemně sychravo a vy nevíte kam s dětmi nebo je naopak nesnesitelně horko a válení u vody už bylo letos příliš, rádi vás uvítáme v plně klimatizované iQLANDII. Schladit se můžete v podzemním GEOlabu, ohřát zase na Solární terase. A když se vám zalíbí pohled do ulic Liberce, můžete vyzkoušet naší venkovní šifrovačku po stopách Leonarda da Vinciho. Každý víkend a prázdniny pro vás navíc připravujeme tematické workshopy a science show, která je naší specialitou.

foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz
foto: Jiří Částka, www.MediaFoto.cz

iQPARK pro nejmenší

Pro mladší děti ve věku do 8 let stojí hned naproti iQPARK – unikátní, zábavně poučné centrum pro nejmenší objevitele! V tematicky členěných expozicích ukazujeme, že i věda může být zábavná. Přijďte k nám trávit čas smysluplně, a to klidně i s nejmenšími dětmi! iQPARK nabízí potřebné zázemí.

REKLAMA

Průměrná návštěva trvá cca 4 hodiny, návštěvníci zde ale často stráví i celý den.

V budově se nachází restaurace, přímo před iQLANDIÍ je velké parkoviště. Aktuální informace k otevírací době a programu naleznete na webu.

Těšíme se na Vás v iQLANDII!

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA