REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 23.9. a svátek má Berta

Camping Oase Praha

29. 7. 2014

Camping Oase Praha – rekreace jak ji neznáte

Camping  naleznete 5 km jižně pod Prahou (15 km od centra). Camping je vhodný zejména jako zázemí při návštěvě hlavního města. Autobusová stanice je přímo u campingu. Během 15 minut jste také autem u stanice metra. V okolí  můžete navštívit i památky jako Karlštejn, Konopiště,…

Všechna campingová místa jsou velká minimálně 100 m2 (Comfort+ min. 150m2), většina s přípojkami elektřiny, 55 míst i s vlatní přípojkou vody a kanalizace. K ubytování Vám jou k dispozici i 2-3 lůžkové pokoje a mobilní domy pro až 6 osob.

Vzhledem k blízkosti od Prahy (přímo okolo kempu vede cyklostezka 8100 – Pražské kolo)  a vybavenosti campingu(se zaměřením především na rodiny s malými dětmi (bazény, trampolíny, hřiště, herna….) je vhodný i k jen k víkendovému "úniku" z městské každodenní reality. Název Oase Praha nebyl jistě vybrán náhodou.

REKLAMA

Udělejte si pauzu během cyklovýletu u nás v campingu, než pojedete zase dál!

Jsme a chceme i nadále být klidným campingem rodinného typu, proto prosíme skupiny mládeže, které nechtějí dodržovat noční klid po 22 hod., aby si zvolili raději jiné zařízení.

Camping je v roce 2013 otevřen: 26.4.-15.9.
Více informací naleznete na www.CampingOase.cz

Akce na tento víkend 

Interneotvé stránky: http://www.campingoase.cz/informace.aspx

REKLAMA

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA