REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 3.6. a svátek má Tamara

Blíží se mini – dětský prodejní festival, první a jediný svého druhu u nás

17. 5. 2023

Těšení se. Na jaro a s ním na další, v pořadí již 14. Edici, festivalu mini. Bude předzvěstí léta, rodinné pospolitosti a pohody, pozitivní nálady a dobrodružství.

V tomto duchu se nesou i naše nové vizuály, které pro nás nafotila přední česká fotografka Kristina Hrabětová. Zachytila na nich dvě rozverné holčičky, které se už mini a léta nemohou dočkat. Oblékly si ikonické námořnické šatičky od našeho hlavního partnera Petit Bateau a doladily je doplňky a hračkami od několika dalších vystavovatelů. A už se těší, co dalšího krásného si na festivalu vyberou.

A že bude opět z čeho vybírat. Naši vystavovatelé již pro vás chystají spoustu neodolatelných překvapení v podobě novinek a nových kolekcí. Aby vaše léto bylo hravé, stylové a relaxační. A stejně tak i léta další, protože jejich produkty nejsou jen na jednu sezónu, ale díky nadčasovosti a kvalitě si je vy, vaše děti a jejich sourozenci či kamarádi budete moci užívat ještě dlouhou řadu let. A věřte, že si, milé maminky, babičky a tatínci, vyberete opět nejen jedinečné kousky pro své děti, ale také i sami pro sebe.

REKLAMA

Budeme se na vás těšit v pátek a sobotu 26.-27. května v krásné hale 13 v holešovické tržnici v Praze.

http://festivalmini.cz/

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA