REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 2.10. a svátek má Olívie a Oliver

Author, to nejsou jen kola!

10. 5. 2013

Domácí značka Author nabízí zcela výjimečnou šířku sortimentu cyklistických doplňků a textilu, a to nejen na české poměry, ale i světové. Jen těžko budeme hledat jiného výrobce, který by vedle ucelené řady kol nabídl tak široké spektrum veškerých dalších dílů. Logo s charakteristickým, do oválu zakomponovaným velkým písmenem „A“ tak najdeme snad u všech myslitelných doplňků, od komponentů kola, přes batohy a brašny, až po osvětlení nebo cyklocomputery. V sortimentu nechybí široké spektrum textilu, přilby, dětské sedačky, pláště a ráfky, zámky, nářadí, cyklokosmetika, maziva a mohli bychom hodně dlouho pokračovat. Doplňky a díly s logem Author se navíc za poslední roky staly naprosto univerzálními z hlediska přístupu zákazníků – pořizují si je nejen majitelé kol Author, ale i uživatelé kol jiných výrobců. Díly Author jsou tedy zcela plnohodnotnou alternativou k zavedeným světovým značkám, navíc nabízejí na našem trhu totiž žádaný výhodný poměr mezi cenou a nabízenými parametry. Na následujících řádcích vám představíme alespoň průřez nabídky největší domácí značky, tedy s výjimkou samotné modelové řady kol. A jak sami zjistíte, Author dokáže nabídnout prakticky veškerý sortiment pro vaši cyklistickou prodejnu.

Pro všechna roční období

V případě textilu se výrobce zaměřil na všechny uživatele, od turistů a hobby jezdců, až po sportovní cyklisty nebo závodníky. V nabídce najdeme jak anatomické střihy, tak i jejich volnější provedení, která preferují spíše rekreační cyklisté a bikeři. Množství dresů a kalhot a doplňují vesty i větrovky a vedle toho samozřejmě nechybí ani další doplňky, jako rukavice, ponožky nebo návleky – ať už na ruce, nohy nebo třeba tretry. A zkrátka nepřijdou ani dámy a děti, pro něž jsou připraveny kompletní modelové řady, s anatomickými střihy a líbivou grafikou i barevnými kombinacemi.
Ve všech případech je u textilu Author kladen maximální důraz na kvalitní materiály, propracované střihy a v neposlední řadě také na bezpečnost, o čemž svědčí bohaté využití reflexních materiálů.

Bezpečnost až na prvním místě

Široká nabídka přileb uspokojí jak sportovní jezdce a závodníky, tak i hobby bikery nebo uživatele, upřednostňující co nejvyšší univerzalitu, kdy je tatáž přilba vedle kola vhodná třeba i pro in-line bruslení. V kolekci 2013 nalezneme jak velice lehké, dokonale odvětrané přilby, které representuje například špičkový model Impresa, tak třeba integrální provedení Rookie, vhodné pro sjezd a freeride. Zajímavým zpestřením nabídky je typ Hot Shot s odnímatelným předním chráničem obličeje, naopak netradičním designem zaujme přilba Exquisite. Pro trailové ježdění je určen model s všeříkajícím názvem Trail, BMX nebo městští jezdci pravděpodobně sáhnou po typu Dart. Vedle toho v nabídce nechybí celá řada přileb s nejdostupnější cenovkou a samozřejmě i dámské a dětské přilby. Vždy je kladen maximální důraz na bezpečí a současně na co nejlepší komfort jezdce, s čímž souvisí i velice dobré odvětrání modelů určených pro sportovní ježdění, ať už na silnici nebo v terénu.

REKLAMA

Doplňky – pro každého a pro vše

Mezi díly, které můžeme vidět na sériových kolech značky Author a současně jsou nabízeny také samostatně, patří například gripy, pláště, ráfky, náboje, podsedlové objímky či komponenty kokpitu, to znamená řídítka, představce nebo rohy. Nechybí ani sedlovky v celé řadě provedení – duralové i karbonové, a samozřejmě sedla. Právě v nabídce sedel je velice dobře patrný důraz na detail, na komfort i odolnost, přičemž například dámské modely se těší skutečně velké oblibě. Mezi doplňky, na přání zákazníka často montované na právě zakoupené kolo, patří blatníky, stojánky, světla nebo cyklocomputery – ve všech těchto ohledech kupující u Authora nejen uspěje, ale navíc bude příjemně překvapen hodně nadstandardní šířkou nabídky i příznivými cenami. A když už jsme zmínili computery a o něco výše také pláště, nejen v těchto případech Author spolupracoval s předními světovými výrobci – důraz na kvalitu je zde tedy zásadní. V případě cyklocomputerů a osvětlení je jasně patrná spolupráce s Cateye a u plášťů pak s Panaracerem, což jsou mimochodem oboje značky, které společnost Universe Agency (vlastník Authora) na českém trhu zastupuje.

Pokud budeme nabídkou postupovat dále, zaujmou nás například pedály, ať už nášlapné či platformové, nebo množství různých nosičů, s nimiž souvisí také brašny. Author nabízí celou řadu nosičových, rámových i podsedlových modelů a samozřejmě také batohů, čistě cyklistických nebo civilněji vyhlížejících. Tím ale výčet doplňků a komponentů rozhodně nekončí. V nabídce příslušenství nalezneme také nářadí, a to cestovní i dílenské, dále široké spektrum hustilek a mnoho doplňků pro vybavení dílny nebo samotné prodejny. Vedle stojanů pro vystavení kola zde nechybí ani kompletní program servisní péče, zahrnující jak kartáče na vyčistění systému pohonu kola, tak i čisticí a mazací prostředky. Ty jsou novinkou letošní kolekce – pod označením „Cycle Clinic“ se skrývají jak samotné čističe, tak především maziva do sucha nebo mokra. V servisním vybavení Author najdeme dokonce i pračky na řetěz nebo momentový klíč, který je zvlášť u karbonových dílů a rámů stále více nezbytný. Naopak k cestovním doplňkům, vhodným do kapsy dresu či do podsedlové brašny, patří nepřeberné množství multiklíčů a lepicích sad.

A nemůžou chybět ani kompletní rámové sety ve všech kvalitativních úrovních, k nimž se hodí třeba i vidlice RST, které Universe Agency na našem trhu rovněž zastupuje. Dá se tedy říci, že v případě Authora a k němu přidružených dalších značek, spadajících pod tutéž společnost, může jezdec vybavit prakticky od hlavy až k patě nejen sebe, ale rovněž svoje kolo. Nakoupit vše na jednom místě je to nejideálnější řešení…
(red)

Interneotvé stránky: http://www.author.cz/

REKLAMA

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA