REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

Andělský advent v Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi

Máte rádi loutky? Užijte si tu správnou vánoční atmosféru v jejich společnosti! V Muzeu loutkářských kultur v Chrudimi připravili pro všechny šikovné děti i jejich hravé rodiče speciální předvánoční program plný zážitků.

Mikulášská nadílka mezi loutkami

Pod jednou střechou renesančního Mydlářovského domu najdete spoustu krásných loutek od nás i ze zahraničí. V období adventu navíc do muzea přilétá anděl, který dokáže splnit i ta nejtajnější přání! Přijďte ho přivítat v neděli 3. 12. od 17 do 19 hodin. Jako obvykle je připraven program pro děti včetně workshopu a občerstvení pro rodiče. Kromě anděla ale bude v muzeu k zastižení i Mikuláš. V úterý 5. prosince od 15 do 19 hodin bude čekat na děti v „nebeské komnatě“ na půdě Mydlářovského domu. Nadílku si můžete objednat na muzejním telefonním čísle 469 620 310.

Mikuláš s andělem v MLK, foto Marie Sieberová
Mikuláš s andělem v MLK, foto Marie Sieberová

https://www.puppets.cz/cs
https://www.facebook.com/loutkyChrudim
https://www.instagram.com/mlk_chrudim/

REKLAMA

Loutkové pohádky a program i pro seniory

V loutkářském muzeu nemohou před Vánoci samozřejmě chybět loutková představení. V pátek 15. 12. se od 17 hodin můžete těšit na pohádku O prolhaném tygrovi spojenou s besedou o pěstounství a 17. 12. od 15 hodin na tradiční vánoční představení Radujme se, veselme se! v podání Divadla u staré herečky. Ve čtvrtek 14. 12. se také od 14 do 17 hodin uskuteční Adventní odpoledne (nejen) pro seniory. Návštěvníci se vedle ochutnávky vánočního cukroví mohou těšit na koledy, koncert klasické hudby nebo komentovanou prohlídku muzejní expozice s dopomocí.

Těšíme se, že si v předvánočním shonu najdete čas na malé zastavení a zklidnění ve společnosti loutek.

Stálá expozice MLK, moderní české loutkářství - foto Marie Sieberová
Stálá expozice MLK, moderní české loutkářství – foto Marie Sieberová

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu
REKLAMA
REKLAMA