Šikland

Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, další pak strašidelný zámek Draxmoor a novinka Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce.
Šiklův mlýn je areálem s kompletními službami nejen pro výlety, ale i dovolenou. Kromě atraktivního programu a zábavy zde najdete kvalitní ubytování, cateringové služby i možnost relaxace např. v přírodním koupališti nebo adrenalinové zážitky na nově zrekonstruované offroad dráze.

Zmiňovaný Šiklův mlýn, kromě westernového městečka se stylovými restauracemi, bary nebo kavárnou nabízí i letiště a offroadovou dráhu a s nimi spojené akce jako je Aeroshow nebo motoristické srazy i mistrovské závody. Jako každý rok je tento celý komplex otevřen nonstop, červenec – srpen a nabízí celodenní program s divadly, soutěžemi přehlídkami a atrakcemi pro děti i dospělé. Tento rok jsou opět v nabídce stále oblíbené dětské tábory a nově i tábor pro seniory. Senioři si zavzpomínají na mladá léta. Budou mít ranní rozcvičku, vytvoří si vlastní vlajku, splní si pár bobříků a navštíví památky v okolí.

Aktivity
Westernové městečko, indiánská vesnice, military a offroad zóna, koupaliště, letiště, discgolf, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, ZOO, skákací hrad, vláček Union Pacifik, lukostřelba, jízda na koni, jízda na elektrickém býkovi, půjčovna dobových kostýmů a další.

Program
Ve westernovém městečku dvakrát denně (mimo pondělí) Akční divadlo s pyrotechnickými efekty, westernová show, ohňová show (čtvrtek) a mimořádné akce o víkendu.

Strašidelný zámek Draxmoor
Zábavní areál pro malé i velké. Prohlídku zahájíte ve 3D kině, které vás krátkým filmem uvede, následovně vás trasy provedou po zámku. Na nádvoří zámku si pak můžete odpočinout u občerstvení a vaše děti se zabaví na skákacím hradě.

Atrakce:
3D kino, dětský koutek, pohádkové tržiště, strašidelná expozice, strašidelný výtah, muzeum legend, skákací hrad, noční světelná show

Fotopark Krokodýl

Nový zábavní areál v Dolní Rožínce. Najdete zde ojedinělé 3D expozice ve kterých si vytvoříte originální fotografie s tématy například oblíbených pohádkových postav, nejznámějších světových destinací jako je Velká čínská zeď, Grand Canon nebo Severní pól. Pro nejmenší jsou připraveny pohádkové postavy, zvířátka, obr a kouzelný vláček. Park je doplněn zajímavou výstavou fotografií. NOVINKOU jsou pak čtyři dvouletí aligátoři "Kajmani brýloví", které si můžete prohlédnout a vyfotit.

Ubytování v areálu Šiklův mlýn
Hotel Colorado Grand, penzion Colorado Grand, chatky, mobilní domy, stany Outwell, srubové apartmány, indiánské stany – teepee, kemp

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Mohlo by se vám také líbit

Archeopark Pavlov

Icon 12.04.2021

Archeopark Pavlov je moderní expozicí zpřístupňující jednu z nejvýznamnějších pravěkých lo...

Celý článek

Dům přírody Pálavy

Icon 12.04.2021

V barokní památkově chráněné budově na dolnověstonickém náměstí vzniká Dům přírody Pálavy....

Celý článek

Botanická zahrada hl.m. Prahy

Icon 18.04.2021

Botanická zahrada hl. m. Prahy nabízí návštěvníkům unikátní tropický skleník Fata Morgana ...

Celý článek

Exkurze ve sklárně RÜCKL

Icon 18.04.2021

Objevte kouzlo tradičního sklářského řemesla a staletých výrobních postupů sklárny Rückl v...

Celý článek

Synagoga Mikulov

Icon 12.04.2021

Mikulovská tzv. Horní synagoga je jedním z mála pozůstatků židovského ghetta této jihomora...

Celý článek

Památník bratří Mrštíků v Divákách

Icon 14.04.2021

V létě 2021 se po dlouhé rekonstrukci konečně otevírají brány Památníku bratří Mrštíků v D...

Celý článek