Čím se holit na dovolené?

Obvykle si na dovolenou balíme potřeby na dovolenou. Ne vždycky ale máme prostor na to si sbalit to, co jsme běžní zvyklí používat. Jak se tedy sbalit úsporněji?

I ženy mohou ušetřit prostor v kufru

Mezi ženami stále nejvíce vedou klasické žiletky. A na cestu ještě tím spíš, že oholení žiletkou je nejrychlejší. Dnes už ale nemusíte balit žiletku a gel na holení zvlášť. K dostání jsou holicí strojky nebo náhradní hlavice s pásky uvolňujícími jemnou pěnu a změkčující chloupky. Pokud vám žiletka úplně nevyhovuje a zároveň nepoužíváte ani žádnou z dlouhodobějších metod pro odstranění chloupků, pak můžete vsadit na dámský elektrický holicí strojek. Ten se používá buď na sucho anebo po tekoucí vodou, záleží vždy na vybraném typu. Výhodou je, že tyto strojky jsou obvykle na tužkové baterie nebo jsou nabíjející. Obojí by vám ale mělo stačit po celou dobu dovolené.

Jaké je řešení pro muže?

I když většina mužů si oholí vousy poměrné méně často než ženy chloupky, někdy je potřeba si holicí strojek na dovolenou přibalit. A protože muži nemají takovou možnost jako ženy vzít si žiletkový strojek vybavený pásky s gelem na holení, je nutné se spolehnout na elektrický holicí strojek. Těmi nejkompaktnějšími jsou strojky Philips OneBlade, které lze použít místo žiletky, i místo zastřihovače. Vhodné jsou i pro oholení mužských chloupků na těle. S nimi tak budete mít vše v jednom a ještě nezaberou skoro žádné místo v tašce.

Autor: Andrea Ivaničová, www.holime.cz

Interneotvé stránky: http://www.holime.cz

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu

Komentáře k článku (0)

Mohlo by se vám také líbit

Vybavení na turistiku: Vyberte ho správně!

Icon 07.08.2021

Vybrat turistické vybavení se zdá triviální, v praxi to ale tak jednoduché není. Jednak js...

Celý článek

Jsme stvořeni k pohybu, ideální je pravidelná chůze

Icon 09.12.2021

Výzkumy ukazují, že lidskému tělu i mysli škodí lenost a naopak jim mimořádně prospívá poh...

Celý článek

Nebankovní půjčka nabízí více možností

Icon 12.12.2021

V současné době mají půjčky mnoho podob. Záleží na tom, kolik si chcete zapůjčit a je...

Celý článek