Výlet se do světa odpočinku: zrelaxujte se ve wellness!

Měkká lůžka, vonné páry, delikátní strava, odpočinek a nekonečný klid. Dopřejte si trochu pohody po náročné zimě a užijte si během prvních jarních dnů relaxační přestávku v lázních.

Chcete si připadat jako na exotické dovolené a užít si opravdu jedinečný zážitek v lázních? Vyzkoušejte odpočinkový wellness během prodlouženého víkendu v Poděbradech a nechte se během ještě stále chladných jarních večerů hýčkat během masáží lávovými kameny, parafínovými zábaly rukou nebo rašelinnými obklady. Pokud byste však raději nechali město za zády a raději si užívali čerstvého vzduchu, krás přírody a panoramat Hrubého Jeseníku, ubytujte se v lázních přímo tam. Wellness pobyty v srdci jesenického horského ráje osloví každého, kdo má rád trochu akce: okolí poskytne nespočet zajímavých cílů pro delší pěší výlet i ke kratší procházce.

Dny plné pohody a relaxace svým návštěvníkům nabídnou i krásné Luhačovice. Nadchnou především svými malebnými domečky a překrásným údolím říčky Šťávnice s řadou léčivých minerálních pramenů. Vydat se tu budete moct i po stopách filmařů: natáčely se tu filmy, seriály i dokumentární pořady. Strávit tu můžete letošní Velikonoce.

Zdroj foto: Wiki Commons

Sdílejte článek s přáteli:

Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji

Report Nahlásit chybu