REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 1.12. a svátek má Iva

Magic Park je místo plné zábavy a dětského smíchu

Magic Park

Magic park, Dvořákova, Nový Jičín 1, Česko, Zobrazit na mapě

Zábavní dětský park, Magic Park, se nachází se v centru města Nový Jičín v Moravskoslezském kraji.

Hřiště Magic Park je vlastně taková veliká opičí dráha. Udělejte dětem radost a vydejte se s nimi na toto úžasné hřiště. Na děti tam čekají super atrakce, herní prvky a lahodné dobroty. Děti zde zapojí vlastní pohyb, sílu a v neposlední řadě i fantazii. Uspořádat tu můžete sportovní dopoledne s využitím všech herních prvků, dětské dny, výlety a jakékoliv další akce.

Co uvidíte a zažijete v Magic Park

Na ploše přes 600 m2 je umístěno mnoho překážek a zábavných prvků, jako jsou například: Dvoupatrová prolézačka, která je složená ze sítí, zábavných průchodů, prolézacích stěn a mnoho dalšího. Z druhého patra vyhlídky se z tobogánu sklouznete rovnou dolů do balónkového jezera. Vybrat si můžete ze skluzavek z několika barev. Vyskočte si na trampolínách, jak vysoko dokážete, budete mít pocit, že můžete skočit až do mraků. Myslí zde i na nejmenší, kteří zde také mají svůj prostor na hraní, v labyrintu se mohou sklouznout přímo do balónků. Dělovou bitvu s většími dětmi zde sehrajete raz, dva. Vhoďte míček, zamiřte a zažijte nefalšovanou dělovou válku.

Skvělé místo pro oslavy

Pokud chcete pro své děti nezapomenutelný narozeninový zážitek, přijďte slavit narozeniny právě sem. Nejen narozeniny, ale i svátek či školní úspěch nebo prostě jakoukoliv radostnou událost. Zajistí vám zde vše potřebné: výběr občerstvení a narozeninového dortu, zábavu na dětském hřišti, možnost objednání animačního programu, tematickou výzdobu dle přání oslavence, lze využít samostatný prostor pro větší soukromí.

Magic Park, místo vhodné pro skupiny i jednotlivce

Skupiny nad 15 dětí mají zvýhodněné vstupné a pedagogický dozor je zdarma. Návštěvní hodiny pro skupiny, školy a školky je možné po dohodě domluvit mimo otevírací dobu hřiště. Můžete tak využít dětské hřiště v době, kdy není obsazeno a mít všechny atrakce jenom pro sebe. Po dohodě je možné zajistit hromadné svačinky nebo obědy dle konkrétních požadavků.

Zázemí se vším všudy

V restauraci a kavárně najdete mnoho druhů občerstvení, nápojů a dobrého jídla. Můžete využít možnost pronájmu samostatné místnosti na pořádání akcí a dětských oslav. Oděvy, obuv a tašky si u můžete odložit v uzamykatelných skříňkách u vchodu do hřiště. Pro nejmenší návštěvníky je zde připraven přebalovací pult. Parkovat můžete na parkovišti v okolí.

Kalendář akcí pro toto místo

Magic Park
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA