Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1830

Notice: Trying to get property 'slug' of non-object in /var/www/vhosts/vyletnik.cz/httpdocs/vyletnik2021/wp-content/themes/vyletnik/app/helpers.php on line 1832
V hostinci U Zlaté lípy si vychutnáte českou domácí kuchyni i krásné výhledy do krajiny » Tipy na výlet
REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 7.6. a svátek má Iveta

V hostinci U Zlaté lípy si vychutnáte českou domácí kuchyni i krásné výhledy do krajiny

Hostinec u Zlaté lípy

Noviny pod Ralskem 47, 471 24 Noviny pod Ralskem,, Zobrazit na mapě

Hostinec Zlaté lípy naleznete na severu Čech, v Novinách pod Ralskem. Nese své jméno podle památné lípy, která u něj roste. V této restauraci oceníte tradiční receptury a čerstvé ingredience, vše s láskou vařené. Svíčková jako od babičky, koprovka jako od maminky, vše je poctivé a velmi chutné. V hostinci se prolíná tradice našich předků s moderním pojetím přípravy a servírování pokrmů. Restaurace je vymezena rozsahem svého zaměření, ale také omezena časově. Otevřena je pouze v době obědů, v čase mezi 10:30-15 hodin, poslední objednávka je možná ve 14:30.

Po dobrém jídle zasloužený odpočinek

Součástí budovy, kde se hostinec nachází, je také penzion, který má 120letou tradici. Můžete se zde ubytovat v jednom ze čtyř bohatě vybavených pokojů, tři jsou dvoulůžkové a jeden třílůžkový. Rezervovat pokoj si lze jak telefonicky, e-mailem nebo přes rezervační portál www.booking.cz. Více informací naleznete www.hostineczlatalipa.cz.

Sportem ku zdraví

U Zlaté lípy si můžete také zasportovat. Využijte tzv. golfový driving, kde můžete potrénovat, a pak se vydat na jedno z okolních golfových hřišť, na výběr máte několik blízkých golfových rezortů.

Výlety v okolí

Okolí dále nabízí několik výletů. Nejvýraznější dominantou okolní krajiny je bezesporu vrchol Ralsko. Typický je pro něj tvar kužele, který je z jedné strany jakoby nakousnutý. Na vrcholu se tyčí zbytek hradní věže stejnojmenné hradní zříceniny, odkud se vám naskytne dechberoucí výhled do okolní krajiny. Za návštěvu jistě stojí nedaleká barokní papírna v Hamru na Jezeře, která patří mezi nejdůležitější technické památky u nás.

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA