REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 8.12. a svátek má Květoslava

Chess KEY Room nabízí skvělé únikové hry pro děti, které budou bavit celou rodinu

Přijďte si zahrát jednu z originálních únikovek od Chess KEY Room do pražského Karlína a Holešovic.

Únikové hry nejen pro děti

Dáte přednost napínavé únikovce Jungle založené na známém filmu Jumanji nebo se raději vydáte na cestu z pohádky do pohádky a pokusíte se získat zpět zlobří bažinu? Případně se můžete ponořit do neuvěřitelných příběhů, které při svých plavbách po mořích zažil Lemuel Gulliver. Pokud jste připraveni podniknout špionážní výlet s Kolumbem, nechte se překvapit na jaký kontinent vás vlny vyplaví.

Úniková hra Jungle. Procvičte mozkové závity, prověřte týmového ducha a užijte si chytrou zábavu.

Jungle

Jungle je celosvětově oblíbená únikovka s velmi vysokým technickým zpracováním. Je postavena na skvělém příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji. Úniková hra obsahuje neotřelé rébusy a hádanky. Všechno do sebe přesně a logicky zapadá. Předpokladem úspěchu je především vzájemná spolupráce celého týmu. Hra vás doslova vtáhne do děje a vy se rázem ocitnete uprostřed divočiny a plné bujné vegetace. A pozor, jakmile jsou kostky vrženy, čas běží a vy už nemůžete utéct. Že chcete ven? Pak musíte hrát dál, rozluštit celé tajemství a zdolat všechny nástrahy. Když vás sevře nepropustná džungle, neutečete. Jediná cesta ven je vyřešit její tajemství. Dokážete to?

Zlobr

Byla nebyla jedna bažina a v ní žil Zlobr. Tedy, dokud o ni nepřišel. Aby ji získal zpět, musel se vydat křížem krážem světem plným kouzelných bytostí. Tady má všechno svá speciální pravidla a za každým rohem číhá nějaká nástraha, kterou je potřeba rozluštit.

Zlobr je technologicky vyspělá úniková hra pro děti a dospělé. Nadchne a zapojí i menší hráče, kterým při luštění rébusů neklade žádná početní ani písemná omezení. Srdcem hry je poutavý příběh plný fantazie a kouzelných bytostí inspirovaný populárním filmem Shrek i dalšími klasickými pohádkami.

Gulliverova cesta

Fikce, sen či realita? Málokdo Gulliverovi věřil, že potkal lidi vysoké jen několik centimetrů, anebo že se naopak v Brobdingnagu ocitl na ostrově obývaném obry. Pokuste se pomoci Gulliverovi jeho příběhy potvrdit třeba tím, že je sami prožijete. Prozkoumejte Gulliverův pokoj. Najděte zápisky z cest, doplňte jeho příběh a přineste důkazy o tom, že si Gulliver vše nevymyslel.

Kryštof Kolumbus

Ve hře Kryštof Kolumbusse ocitnete se ve Španělském přístavu v 15. století, kde se musíte nepozorovaně dostat na jednu z lodí. A vaším úkolem bude potvrdit králi svědectví o tom, že Kolumbus dosáhl břehů Indie západní cestou.

Procvičte si mozkové závity, prověřte týmového ducha a užijte si chytrou zábavu. Logika, představivost, šikovnost. To vše v únikových hrách (nejen) pro děti najdete. Úkoly jsou vymyšleny tak, aby si každý přišel na své. Vyberte si téma hry, které je vám nejbližší a hra může začít.

Kalendář akcí pro toto místo

Chess KEY Room – únikové hry pro děti
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA