REKLAMA
Tipy na výlety, víkendy a dovolenou
Dnes je 24.9. a svátek má Jaromír

Centrum kultury LOVOš v Lovosicích

Centrum kultury LOVOš

8. května 155/13, 410 02 Lovosice, Česko, Zobrazit na mapě

Centrum kultury LOVOš v Lovosicích je příspěvková organizace Městského úřadu Lovosice. Poskytuje své služby občanům Lovosicka v oblastech kultury, vzdělávání a zabezpečení akcí kulturního charakteru.

Nově zrekonstruované centrum nabízí moderní sál LOVO Divadlo, elegantní kavárnu LOVO Café s dětským koutkem, výstavní prostor LOVO Galerie a kancelářský prostor LOVO Startup. Původní socialistická budova prošla zásadní rekonstrukcí proměnila prostor do moderního stylu.

LOVO Divadlo

Návštěvníci se mohou těšit na modernizovaný sál, který září novými barvami, disponuje pohodlnými židlemi, novou oponou, závěsy a dalším vybavením. Modernizací prošla i zvuková technika a divadelní osvětlení. Původní bar za pódiem (nově Bar 1905) se nese v duchu historického sálu a nový LOVO bar v druhém patře kombinuje moderní a historické rysy.

LOVO Café

Příjemná, útulná a velmi originální kavárna v Lovosicích s výbornou kávou, se zdravým a čerstvým občerstvením a s bohatou nabídkou kulturního vyžití. Z kulturního vyžití nabízí kavárna promítání filmů, hudební večery a program pro děti.   

LOVO Galerie

Galerie byla slavnostně otevřena v listopadu 2019 výstavou časosběrných fotografií tříleté rekonstrukce. Dále zde vystavovali například Jindřich Štreit, Vladimír Šavel, Luboš Malina, Milan Junek, Jiří Suchý a další.

LOVO Startup

Jedná se o společný kancelářský prostor, kde najdou své místo zejména začínající podnikatelé a nové projekty. Prostor s počítačovou technikou vhodný mimo jiné k pracovním setkáním, workshopům apod.

Kalendář akcí pro toto místo

Centrum kultury LOVOš
Prohlédnout akce

Kde toto místo najdete:

Sdílejte článek s přáteli:
Našli jste nějakou chybu? Nahlašte nám ji
Nahlásit chybu

Mohlo by se Vám také líbit

REKLAMA
REKLAMA