Registrovaní uživatelé

Výhody registrace

Tipynavylet.cz jsou veřejnou databází zajímavých míst v České republice. Abychom alespoň částečně mohli udržet zdejší kulturu serveru, většinu funkcí jsme zpřístupnili registrovaným uživatelům. Jde o následující funkce:

  • Vkládání nových míst zájmu (někdy označovaných jako POI)
  • Deníček navštívených míst propojený s hodnocením – každému objektu nejenže můžete přidělit 1-10 bodů, ale rovněž si k němu připsat svůj vlastní komentář, který nikdo jiný neuvidí. Své hodnocení můžete navíc kdykoliv změnit. Kliknutím na počet bodů se Váš hlas aktualizuje.
  • Oblíbené – libovolná místa zájmu si můžete uložit do seznamu oblíbených. Ve výpisu kategorií se pak tyto vypisují přednostně, prostřednictvím menu „Oblíbené“ si pak můžete vypsat všechny takto uložené objekty.
  • Vkládání diskuzních příspěvků. Pod každé místo zájmu můžete vložit svůj komentář. Nepřihlášení uživatelé se mohou pouze ztotožnit s vaším názorem pomocí odkliku „dobrý názor“.
  • Nastavení filtru zobrazení se ukládá do databáze – při přihlášení se vám automaticky načtou vaše preference.

Pokud budete aktivními a spolehlivými autory, po určité době vás automaticky přeřadíme do vyšší kategorie registrovaných uživatelů. Vaše příspěvky se pak budou schvalovat 24 hodin po jejich zadání do systému v případě, že tak neučiní dříve některý z administrátorů.

Výkony autorů jsou průběžně sledovány a pilní uživatelé, kteří se dělí o své zážitky, budou zařazeni do soutěží o zajímavé ceny. Rozhodující bude počet a kvalita míst zájmu vložených do systému. Registrovaní uživatelé se brzy dozvědí víc.

Reklama

Doporučujeme