Reklama

Místo zájmu

autor: Pavel
vloženo: 24.07.2008

Sportovní areál SletištěAdresa:  Sportovců 818
Město:  Kladno
Hodnocení: 5.7 / 10 hlasů: 2564
Souřadnice GPS:  N: 50°08′07.39″ , E:14°05′22.54″ Web:  odkaz
Lokalita:  Střední Čechy - západ

Bezbariérový přístup Sportovní vyžití Sportovní areál Sletiště po rekonstrukci nabízí mnoho možností sportovního vyžití v příjemném prostředí.
Atletický stadion splňuje evropské normy pro pořádání závodů a tudíž se zde každoročně koná kladenský atletický meeting s účastí nejlepších evropských závodníků. Z českých zástupců se tohoto atletického meetingu pravidelně účastní i R.Šebrle. Kromě pořádání závodů je možné si tento stadion osobně vyzkoušet, ať už jako divák na tribuně s kapacitou 1200 osob či jako sportovec.
V areálu se nachází dráha pro vyznavače in-line bruslení, který je možno využívat až do pozdních večerních hodin. Celý okruh je ve večerních hodinách osvícen. Pro ty, kteří chtějí tento sport pouze ochutnat a nechtějí investovat do vybavení, je zde připravena půjčovna kolečkových bruslí a dalšího vybavení.
V tomto areálu je možno využít hřiště s umělou trávou a umělým osvětlením pro malou kopanou, nohejbal, volejbal I házenou.
Naleznete zde i zázemí pro další sporty jako je Basketball, skok do dálky, tenis, apod. K dispozici je také moderní posilovna.
Pamatováno bylo na děti i rodiče. Děti mohou využít dětské hřiště s množstvím prolézaček, houpaček, skluzavkou a pískoviště zatímco se rodiče mohou občerstvit v místním bufetu či si odpočinout na sedačkách v blízkosti dětského hřiště.
V areálu se nachází i jízdárna s prostorem na pořádání parkurových disciplín.
Pro úschovu osobních věcí jsou zavedeny bezpečnostní schránky v blízkosti sportovišť.
Tento areál je možno navštívit kdykoli a to i po cyklostezce, která vede přímo prostorem Sportovního areálu Kladno. Na Sletiště se lze dopravit i MHD, které staví přímo před hlavním vstupem do areálu – zastávka Aquapark. Pro ty, kteří hodlají přijet autem, doporučuji zanechat automobil na parkovišti přímo proti hlavní bráně do areálu. Do budoucna je prý počítáno s rozšířením parkovacích kapacit. Nové parkoviště by se mělo objevit o cca 150 m dále v areálu bývalých kasáren.

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně

Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně

Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně nese jméno Antonína Sládečka, jednoho ze svých zakladatelů. 28. března 2008 byla slavnostně otevřena nová budova muzea v Huťské ulici v Kla...
zobrazit detailHodnotilo 1579 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Muzeum umění a designu Benešov

Muzeum umění a designu Benešov

Výstavní instituce představuje široké spektrum současného umění, jejímž cílem je ukázat lidem, že umění může chápat opravdu každý.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Městské muzeum Sedlčany

Městské muzeum Sedlčany

expozice – výstavní síň – projekce – kavárna – Wi-Fi
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Koněpruské jeskyně

Koněpruské jeskyně

Koněpruské jeskyně jsou nejdelším a určitě jedním z nejznámějších jeskynních systémů v Čechách. Nejen pro tato svá „nej“ stojí za vidění. Specialitou Koněpruských jesky...
zobrazit detailHodnotilo 2127 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.3/10

Regionální muzeum Mělník

Regionální muzeum Mělník

Muzeum Mělník Regionální muzeum Mělník sídlí od listopadu 1999 v objektu bývalého kapucínského kláštera.
zobrazit detailHodnotilo 1964 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se