Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:
autor: Klára Kalinová
vloženo: 22.05.2013

ŠiklandAdresa:  Zvole nad Pernštejnem 49, 592 56
Město:  Zvole nad Pernštejnem
Hodnocení: 5.1 / 10 hlasů: 2162

Lokalita:  Vysočina

Skanzen Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, další pak strašidelný zámek Draxmoor a novinka Fotopark Krokodýl v Dolní Rožínce.
Šiklův mlýn je areálem s kompletními službami nejen pro výlety, ale i dovolenou. Kromě atraktivního programu a zábavy zde najdete kvalitní ubytování, cateringové služby i možnost relaxace např. v přírodním koupališti nebo adrenalinové zážitky na nově zrekonstruované offroad dráze.

Zmiňovaný Šiklův mlýn, kromě westernového městečka se stylovými restauracemi, bary nebo kavárnou nabízí i letiště a offroadovou dráhu a s nimi spojené akce jako je Aeroshow nebo motoristické srazy i mistrovské závody. Jako každý rok je tento celý komplex otevřen nonstop, červenec – srpen a nabízí celodenní program s divadly, soutěžemi přehlídkami a atrakcemi pro děti i dospělé. Tento rok jsou opět v nabídce stále oblíbené dětské tábory a nově i tábor pro seniory. Senioři si zavzpomínají na mladá léta. Budou mít ranní rozcvičku, vytvoří si vlastní vlajku, splní si pár bobříků a navštíví památky v okolí.

Aktivity
Westernové městečko, indiánská vesnice, military a offroad zóna, koupaliště, letiště, discgolf, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, ZOO, skákací hrad, vláček Union Pacifik, lukostřelba, jízda na koni, jízda na elektrickém býkovi, půjčovna dobových kostýmů a další.

Program
Ve westernovém městečku dvakrát denně (mimo pondělí) Akční divadlo s pyrotechnickými efekty, westernová show, ohňová show (čtvrtek) a mimořádné akce o víkendu.

Strašidelný zámek Draxmoor
Zábavní areál pro malé i velké. Prohlídku zahájíte ve 3D kině, které vás krátkým filmem uvede, následovně vás trasy provedou po zámku. Na nádvoří zámku si pak můžete odpočinout u občerstvení a vaše děti se zabaví na skákacím hradě.

Atrakce:
3D kino, dětský koutek, pohádkové tržiště, strašidelná expozice, strašidelný výtah, muzeum legend, skákací hrad, noční světelná show

Fotopark Krokodýl

Nový zábavní areál v Dolní Rožínce. Najdete zde ojedinělé 3D expozice ve kterých si vytvoříte originální fotografie s tématy například oblíbených pohádkových postav, nejznámějších světových destinací jako je Velká čínská zeď, Grand Canon nebo Severní pól. Pro nejmenší jsou připraveny pohádkové postavy, zvířátka, obr a kouzelný vláček. Park je doplněn zajímavou výstavou fotografií. NOVINKOU jsou pak čtyři dvouletí aligátoři "Kajmani brýloví", které si můžete prohlédnout a vyfotit.

Ubytování v areálu Šiklův mlýn
Hotel Colorado Grand, penzion Colorado Grand, chatky, mobilní domy, stany Outwell, srubové apartmány, indiánské stany - teepee, kemp

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

RODINNÝ ZÁBAVNÍ PARK LABYRINT

RODINNÝ ZÁBAVNÍ PARK LABYRINT

Labyrint se nachází v budově zrekonstruované zámecké sýpky v klidné lokalitě Nad Zámkem.
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov

Muzeum je ideálním turistickým cílem. Na své si přijdou všichni – děti, dospělí i senioři. Uvidíte stovky exponátů největších, nejmenších, nejdelších, nejtěžších…
zobrazit detailHodnotilo 0 uživatelů.

Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov

Nejsevernějším městem kraje Vysočina je město Golčův Jeníkov.
zobrazit detailHodnotilo 2013 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

TripGame

TripGame

Originální hra městem poprvé v Česku.
zobrazit detailHodnotilo 29 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Rodinný zábavní park Fábula

Rodinný zábavní park Fábula

Pohádkový zábavní areál se živými herci
zobrazit detailHodnotilo 366 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.6/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se