Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:

autor: Kateřina Černá
vloženo: 01.08.2014

Objevujte krásy České a Slovenské republiky s GarnierAdresa:  ČR, SK
Hodnocení: 5.5 / 10 hlasů: 465

Web:  odkaz
Lokalita:  Stř. Čechy - severovýchod

PR Článek

Letní prázdniny se překlenuly do své druhé poloviny a počasí stále přeje spíše objevitelským výletům do přírody, než bezstarostnému polehávání u vody.

Díky tomu na webových stránkách společnosti Garnier www.pozelene.cz každý den přibývají další a další zajímavé tipy na výlety a neobvyklá místa v Česku i Slovensku.

Nové webové stránky www.pozelene.cz, které v červenci spustila společnost Garnier, nabízí zájemcům tipy na výlety v České i Slovenské republice. Uživatelé se mohou podělit prostřednictvím příspěvků o své zážitky a vlastní oblíbená místa. Za první měsíc fungování se výletní mapa rozšířila o více než 350 uživatelských tipů.

Největší výhodou je skutečnost, že na webu jsou k dispozici výletní tipy pro Českou i Slovenskou republiku. Při plánování výletů v oblasti východních hranic se tak nemusíte omezovat pouze na svou rodnou vlast, neboť všechny podstatné informace pro obě země naleznete přehledně na jednom místě. Od srpna bude server www.pozelene.cz navíc nabízet i tipy na aktuální kulturní a sportovní akce.

Přestože červencová soutěž o ekovůz Opel Astra Sports Tourer ecoFLEX již skončila, skvělé ceny můžete vyhrávat i nadále. V srpnu byl totiž spuštěn nový soutěžní program, který je založen na sbírání bodů. Body lze získat za 3 aktivity – pozvání přítele, vložení tipu a za návštěvu místa z mapy výletů. Za každého přítele, který se proklikne z vámi poslané e-pohlednice na stránku www.pozelene.cz, získáte 50 bodů. Za každý originální tip, který vložíte na stránky, obdržíte 25 bodů. A konečně 20 body je oceněna návštěva místa z mapy výletů, kde se musíte zvěčnit s cílem v pozadí. Stačí tedy být mezi 10 nejaktivnějšími uživateli v daném měsíci a výhra je vaše. Vítěz získá horské kolo Author, pro zbylých devět nejaktivnějších účastníků jsou připraveny balíčky produktů Garnier.

Více informací o soutěži a podmínky naleznete na stránce www.pozelene.cz. Soutěžit můžete od začátku srpna.

Cinestar Jihlava

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

Mirakulum: 2 v 1 neboli zábava a poučení

Mirakulum: 2 v 1 neboli zábava a poučení

Pokud hledáte místo, kde si vy a hlavně vaše děti budou připadat jako v pohádce a zároveň se i něco naučí, tak už pátrat nemusíte. Park plný zázraků leží ve středočeských M...
zobrazit detailHodnotilo 5 uživatelů. Průměrné hodnocení 1/10

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

Rodný dům Ferdinanda Porscheho

V tomto domě se v roce 1875 narodil Ferdinand Porsche, který se proslavil jako automobilový konstruktér a tvůrce vozu Volkswagen.
zobrazit detailHodnotilo 154 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.7/10

Muzeum Mladoboleslavska

Muzeum Mladoboleslavska

Muzeum Mladoboleslavska ve své činnosti navazuje na více než stoletou tradici, na jejímž počátku bylo založení Krajského muzejního spolku v roce 1885.
zobrazit detailHodnotilo 1985 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.8/10

Čertovy hlavy

Čertovy hlavy

Velmi příjemná procházka, kde se můžete těšit na sochy Václava Levého, jako jsou Čertovy hlavy, Harfenice či Had. Zpestřením okružní trasy je loupežnická jeskyně a Blaník.
zobrazit detailHodnotilo 6616 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum

Šesté setkání vícerčat v Parku Mirakulum

Pokud se narodí dvě, tři nebo dokonce více miminek najednou, bývá to často považováno za zázrak.
zobrazit detailHodnotilo 10 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.1/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se