Reklama

Místo zájmu

Fotogalerie:


autor: Šárka Kobrynová
vloženo: 20.04.2018

Dětský prodejní festival mini - jaro 2018Adresa:  TOVÁRNA, Dělnická 63, Praha 7
Hodnocení: 5.2 / 10 hlasů: 45

Web:  odkaz
Lokalita:  Praha

PR Článek

Již popáté se bude v Praze konat Dětský prodejní festival mini. Jeho v pořadí třetí jarní edice se odehraje v industrálních prostorách areálu Továrna v pražských Holešovicích. Celý výstavní prostor i vstup do něj bude bezbariérový. Přes padesát pečlivě vybraných značek, designérů, módních návrhářů, nakladatelství a obchodů z České a Slovenské republiky představí výrobky a sortiment, které zaujaly ředitelku festivalu originalitou a kvalitou, překračujícími běžnou nabídku pro děti a rodiče na našem trhu. „Festival se tentokrát ponese ve stylovém duchu. Více než polovinu vystavovatelů tvoří značky s oblečením, šperky a módními doplňky pro děti i maminky, říká zakladatelka a ředitelka mini Tereza Bruthansová. „Jako překvapení navíc chystáme módní přehlídky. Na vizuálu se proto letos zabydlela oblékací panenka, již si děti budou moci na mini či doma vystřihnout. Ve výběru nezapomínáme samozřejmě ani na poutavé hračky, nábytek, kosmetiku a knížky, mezi nimiž bude celá řada novinek.“

móda

Na své si přijdou jak děti tak jejich maminky. Nové kolekce na jaro a léto představí značka Julie, jež na minulém mini vyhrála hlavní cenu, spolu s dalšími domácími značkami jako např. Young Primitive, Shark in the Park, street wearová LoowFAT Kids, Šimido, Koa Koa Baby nebo Elí Belí, BeBirdie, Duomamas a Nadoma a Naven. Nová značka MInimis Kids nabídne milníková trika. Pražský concept store NilaKids má ve svém protfóliu nové kolekce eco-friendly značek Gray Label, Tinycottons, Mainio a Bobo Choses. Obchod Fór Kids přiveze např. dánské značky Small Rags, Fixoni a EN.FANT. Ze slovenských značek na mini své nové kolekce oblečení odprezentují Czula, Cila a Takitak spolu s Moe. Značky Mile a Lali zastoupí concept store Wildmini. Slovenský obchod BubbaChic předvede výběr korejských módních značek, nevšedních gumáčků a přebalovací tašky od belgické firmy Childhome. Česká Braasi připravila na mini premiéru své kolekce dětských batohů Braasi Baby, jejichž podšívku navrhl ilustrátor Patrik Antzack. Výrazné zastoupení bude mít na festivalu tentokrát autorský šperk. Chybět nebude již tradičně vyhledávaná Le Petit Délice ani kojící náhrdelníky od Mimijo. Jako novinky na mini představíme slovenskou šperkařku Hany H. Kašičkovou, jež pro maminky tvoří na míru prstýnky s iniciálami či jmény dětí, a českou Lenku Kerlickou, která pod svou značkou 27Jewelry připravila kolekci dětských náušnic. Kerlická navíc představí i svoji knihu-deník V plenkách. Značka Bloque kromě zápisníků, deníku

Dětské hlášky nabídne několik novinek. Maminky spolu s dětmi ocení vyhledávané nosící šátky od české Omnifery a její podznačky MOM, pro niž autorka Jana Kračmárová vytvořila speciální mini edici červeného šátku a náhrdelník pro maminky MOM. Chybět nebudou ani kabelky, kufříky a další doplňky od Lumpky, stylové nerozbitné sluneční brýle pro děti od 0 do 12 let přiveze francouzská značka Ki ET LA. Květinové věnečky, indiánské čelenky a další doplňky chystá pro malé návštěvníky Čarbičková Bijoux.

hračky, knížky, nábytek a doplňky

Oblast dětského nábytku se rozroste o novou českou značku Chic by Pig, jež bude mít na mini premiéru, a dále o jedinečné židle v podání dánských firem Nofred a Elements Optimal z nového e-shopu Lavly.  Rostoucí nábytek představí domácí Mimimo, zatímco BubbaChic přiveze cenami ověnčenou jídelní židli Evolu od belgické fy Childhome. Milovníky dřevěných hraček nadchne skřítkovské ŠimiDO a Utukutu s multifunkčními houpačkami a novinkami. Na mini se vrací také Pikle s projektem Kufříkov, Hvězdářem a novým setem Můj piknik. Knihy najdou návštěvníci např. na stáncích nakladatelství Meander a Host.

Pestrou nabídku hraček a doplňků nejen do dětských pokojů nabídne obchod Arki se slovinskou značkou Ooh noo a také novinkou z vlastní produkce, dánská značka Done by Deer. Dále se na festivalu představí např. obchody Kidtown, Chytrá opička, LilyLu, Wildmini a nový eshop Lavly. Česká značka Pampe předvede svá módně oblečená textilní zvířátka. Ze stylových jízdních prostředků malé cyklisty zaujmou japonská kola Tokyobike z obchod Urbane, vyhlášená patentovaná odrážedla a novinka v podobě celoodpruženého šlapacího kola od české značky Re pello a berlínská odrážedla Banwood a londýnská šlapací kola Bobbin z e-shopu Lavly. Bio dětskou a těhotenskou kosmetiku a drogerii přiveze Babystart. Novou polskou kosmetiku Yope objeví návštěvníci na stánku Wildmini.

doprovodný program

Děti se mohou těšit na výtvarné dílny, např. se značkami Bajkajlaj a Pikle a také s autorkou dětských knížek Oksanou Bulou (Zubr si hledá hnízdo od nakladatelství Host). Dále si užijí čtení s dílničkou připravené nakladatelstvím Meander a zdobení cupcakes s Lelí’s cupcakes. Doporučujeme si účast na programy rezervovat. Na mini tentokrát také proběhnou módní přehlídky (vždy vod 17h), na nichž své nové kolekce představí např. Shark in the Park, Julie, Young Primitive, LoowFAT Kids, Skibi a NILAkids. K dispozici bude klidová zóna pro kojící maminky. Přebalovací pulty vybaví bio plenkami a kosmetikou firma Babystart.

občerstvení

Občerstvit se návštěvníci budou moci např. u stánků Bistro 8, Salt’n Pepa, FlatWhite, Lelí’s cupcakes a nová značka nanuků Lunar.

!možnost placení kartou: připravily jsme tentokrát pro návštěvníky možnost platit za zboží kartou prostřednictvím služby SlashPay u stánků, které tuto službu využíjí.

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Informace

Diskuze:

Nejsou žádné komentáře.

Příspěvky a hodnocení mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé. Seznamte se s výhodami registrace

Text je chráněn autorským právem podle zákona 121/2000 Sb. Obsah není volně šiřitelný.

Novinky v oblasti

FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR

FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR

Třetí ročník veletrhu FOR BOAT nabídne od 8. do 10. března 2019 tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy.
zobrazit detailHodnotilo 8 uživatelů. Průměrné hodnocení 6.5/10

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby.
zobrazit detailHodnotilo 43 uživatelů. Průměrné hodnocení 4.9/10

Zrcadlový labyrint v přízemí Divadla kouzel

Zrcadlový labyrint v přízemí Divadla kouzel

Nenechte si ujít novinku v přízemí Divadla kouzel! Zrcadlový Labyrint perfektní zábava pro celou rodinu!
zobrazit detailHodnotilo 63 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.1/10

Festival dřeva a nářadí v Letňanech

Festival dřeva a nářadí v Letňanech

Navštivte největší veletrh pro střechy, fasády, izolace, dřevo, řemeslo a úspory energií STŘECHY PRAHA v PVA Letňany 7. – 9. 2. 2019.
zobrazit detailHodnotilo 26 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.2/10

Studijní a dokumentační centrum Norbertov

Studijní a dokumentační centrum Norbertov

Nedaleko Müllerovy vily stojí v památkové zóně Staré Střešovice v ulici Nad Hradním vodojemem budova s čp. 53. V objektu je dnes umístěno Studijní a dokumentační centrum Norbertov...
zobrazit detailHodnotilo 83 uživatelů. Průměrné hodnocení 5.3/10

Reklama

Doporučujeme

Přihlašte se