Reklama

Katalog

Poutní hotel Křemešník s.r.o.

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v malebném prostředí lesů na jednom z nejvyšších vrcholů Českomoravské vysočiny, zvaném Křemešník.Restaurační zařízení v podobě zájezdního hostince zde fungovalo již za vlády Františka Josefa I. a náleželo stejně jako okolní lesy královskému městu Pelhřimovu. V roce 2001 se podařilo navázat na přerušenou tradici a po půl století získat hotel zpět do vlastnictví města.

Toto poutní místo přitahuje návštěvníky nejen svými turisticky velmi atraktivními pamětihodnostmi (např.barokní kostel Nejsv. Trojice, Větrný zámek medailéra Šejnosty či rozhledna Pípalka), ale také nádhernou přírodou s možnostmi rekreačního a sportovního vyžití.

Okolí Křemešníku je protkáno sítí značených turistických tras a nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku a lyžování (lyžařský vlek 100 metrů od hotelu). Pro milovníky romantiky zajistíme dle přání projížďku na koni, nebo kočárem.

Město Pelhřimov známé svými renesačními a barokními měšťanskými domy a expozicí Muzea rekordů a kuriozit se nachází v dosahu 10 km. Krajské město Jihlava vzdálené cca 20 km láká k relaxaci ve "Vodním ráji" nebo návštěvě zoologické zahrady.

Ubytování
- Nabízíme 14 x 2 lůžkový pokoj + 8 přistýlek
- Veškeré pokoje jsou vybaveny TV, minibarem a cd přehravačem
- 10 pokojů je vybaveno SAT
- Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout
- Cena lůžka včetně snídaně 555,- Kč - osoba /den
- Cena přistýlky včetně snídeně je 255,- Kč
- Cena dvoulůžkového pokoje obsazena 1 osobou číní 700,- Kč

Restaurace
Zveme Vás k příjemnému posezení v hotelové restauraci s barem (66 míst), v létě možnost posezení na venkovní terase s kapacitou 48 míst.

- Chutná jídla a speciality křemešnické kuchyně, v létě pokud počasí dovolí grilování selat, kuřat, klobás a steaků
- Nabízíme velký výběr alko, nealko nápojů a vín templářských sklepů
- Stálý jídelní lístek

Salonek
- Kapacita 60 osob
- Domácí kino, dataprojektor
- Přípojka k internetu
- "Kamenný sklípek" pro 12 osob v samotném nitru hotelu je ideálním místem k setkání s vašimi obchodními partnery či přáteli a pro rodinné oslavy.

Hodnocení: 7.2/10  Hodnotilo: 1302

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Křemešník 4, Pelhřimov


Poslední aktualizace: 03.09.2008

Skupiny
Hotely

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se