Reklama

Katalog

TOP Hotel Praha

TOP HOTEL PRAHA, který se nachází v klidném prostředí městské části Praha 4, se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou ( 9 ha ) i kapacitou patří mezi největší hotelové komplexy v Evropě.
Pod jednou střechou nabízí svým hostům nejširší škálu služeb ze všech českých hotelů.


HOTELOVÉ SLUŽBY

UBYTOVÁNÍ:
TOP HOTEL Praha nabízí luxusní ubytování v 810 čtyřhvězdičkových pokojích, ve kterých standardně naleznete například minibar či televizi se satelitním příjmem. Ve všech pokojích je k dispozici bezdrátové internetové připojení Wi-Fi.  K dispozici jsou pokoje různých druhů, které jsou samozřejmě i v různých cenových relacích.  V nabídce jsou pokoje Standard, Executive, Superior, Apartmá a Prezidentské apartmá. Pokoje vyšší kategorie jsou částečně vybaveny individuálně ovládanou klimatizací.

RESTAURACE:
TOP HOTEL Praha se může pochlubit 11 gastronomickými zařízeními, v nichž si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni.
Kde jinde v Praze můžete posnídat na zahradě u zpívající vodní fontány? Nebo uspořádat zahradní párty s grilováním až pro 1000 osob? Naše letní terasy skýtají ideální prostor pro příjemné posezení i pro velkou zahradní párty.
Hotel dále zajišťuje kvalitní cateringový servis včetně vyškolené obsluhy v prostorách hotelu, hotelové zahradě i mimo hotel.
Gastronomie hotelu je vyhlášená a kuchaři se pravidelně umisťují na předních pozicích různých soutěží.

KONFERENCE:
TOP HOTEL Praha disponuje jedním z největších kongresových center v České republice. Celková kapacita činí až 5000 konferenčních míst. Nejvíce se na ní podílí multifunkční TOP Congress Hall s 2000 místy, o dalších 3000 míst se dělí čtyři konferenční sály a šestnáct salonků, všechny s variabilním uspořádáním. Naše kongresové centrum je vhodné pro pořádání kongresů všech typů a velikostí - od mezinárodních konferencí po menší akce komorního typu.
Nabízíme kompletní konferenční servis na profesionální úrovni.

ODPOČINEK:
·    wellness centrum s krytým bazénem
·    fitness centrum
·    relaxační, thajské, shiatsu masáže
·    kryté a venkovní tenisové kurty
·    bowling
·    Japonská zahrada se zpívající fontánou

"Prožijte příjemné nedělní dopoledne v okruhu svých blízkých či přátel a vychutnejte si nedělní brunch v TOP HOTELU Praha. Začínáme již 1. 2. 2009!"

Více informací na www.tophotel.cz
Pro rezervace volejte + 420 267 284 245 nebo provoz@tophotel.cz
 

Hodnocení: 5.8/10  Hodnotilo: 1707

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Blažimská 178/4, 149 00 Praha 4, Praha 4
GPS: 50°02′28.87″ N N, 14°29′41.54″ E E

Poslední aktualizace: 17.02.2009

Skupiny
Hotely

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se