Reklama

Katalog

Hotel Cleopatra

Tento hotel je situován pouhých cca. 200m od „náměstí Českého ráje“, které je již po staletí právem považováno za „střed“ Českého ráje a samotný historický Turnov za jeho „srdce“. Takže hotel Cleopatra Vás potěší nejen svým přívětivým prostředím a ohleduplným personálem, ale i historicky bohatým blízkým okolím, které je navíc lehce a snadno dostupné.

Hlavním cílem tohoto hotelu v Turnově je spokojenost a pohodlí zákazníka.

Hotelový tým pracovníků je profesionálně sladěný, vždy pozorný, vstřícný i diskrétní k ubytovanému hostu, aby v něm zanechal co nejpříjemnější celkový dojem, jak z pobytu tak kvality poskytnutých služeb. Cílem hotelu Cleopatra je poskytovat pohodlné ubytování včetně příjemných "drobností", jakými může být výtah nebo terasa a se spoustou doplňkových služeb, jak pro turistické skupiny, tak individuální hosty všech věkových kategorií.

„Doufáme, že chvíle strávené v našem turnovském hotelu budou pro Vás příjemnou vzpomínkou na dovolenou, strávenou v samém „srdci Českého ráje". Odpočinkovou relaxací, při Vaší obchodní či služební cestě. Nebo například „fajn“ zážitkem z firemního školení“.

Ubytování a vybavení pokojů
Tříhvězdičkový hotel Cleopatra
***  (3 hvězdičky) je mezinárodní označení kategorie a je klasifikováno jako „Standard“. Tříhvězdičková kategorie hotelu zahrnuje tyto služby:

  • * Bezpečnostní zámkový systém u vchodových pokojových dveří do pokojů </li>
  •       * Únikový plán s označením výchozího místa ve vstupním prostoru se základními bezpečnostními informacemi</li>
  •     * Základní informace o hotelovém režimu a poskytovaných službách</li>
  •    * Visačka "Nerušit" / "Uklidit"</li>
  •     * V HOTELU JE K DISPOZICI VÝTAH!</li>Hotelová restaurace

Otevřeno: (11:00 - 24:00+)
Je součástí hotelového komplexu, coby požadavek označení tří hvězdiček.
Restaurace hotelu čítá 65 míst k sezení. Je prakticky rozdělena na velký a malý salón. Místa jsou zajištěna prakticky a ohleduplně pro kuřáky i nekuřáky.

Pivnice PYRAMIDA

Tato turnovská pivnice je také součástí hotelu Cleopatra jako hotelová restaurace FARAON. Po dohodě s personálem může fungovat i odděleně na přesně vymezenou časovou dobu. V pivnici je 22 míst k sezení. Jelikož jde o pivnici, nabízí Vám tato Turnovská Pyramida především pivo.

Hodnocení: 5.5/10  Hodnotilo: 1900

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: 5. května 63, Trutnov


Poslední aktualizace: 01.12.2008

Skupiny
Hotely Restaurace

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se