Reklama

Katalog

Hotel Skála- ubytování Český ráj

Komfortní hotelové služby v srdci přírody...Rodinný Hotel Skála se nachází mezi Turnovem a Železným Brodem cca 90km severně od Prahy v krásném maloskalském údolí řeky Jizery přímo v srdci Českého ráje. Obec Malá Skála a její romantické okolí je pro svou polohu právem nazývána “perlou“ Českého ráje.
Hotel Skála je snadno dostupný autem, autobusem i vlakem a disponuje vlastním parkovištěm s možností zajištění vašeho vozu.
Kapacita Hotelu Skála je 70 lůžek v příjemných apartmánech, jednolůžkových, dvoulůžkových a více-lůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou plně vybaveny, včetně TV a mají samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a WC.
Nekuřácká restaurace s kapacitou 90 míst je členěna na tři polo-oddělené prostory. V kuřácké části spojené s barem je 16 míst. Pro semináře, školení, firemní setkání či rodinné oslavy jsou k dispozici dva oddělené salonky se základním konferenčním vybavením. Za příznivého počasí máte možnost příjemného posezení na venkovní zastřešené terase, kde Vám rádi nabídneme naše speciality připravované na grilu přímo před vašima očima.

Hodnocení: 5.4/10  Hodnotilo: 351

Ukázat v mapěodkaz
Adresa: Malá Skála 69, Malá Skála


Poslední aktualizace: 28.02.2011

Skupiny
Aerobic Hotely Restaurace Sauna / pára

nejhorší 12345678910 nejlepší

hodnocení místa (ne recenze)

Doporučujeme

Přihlašte se